Jak mieszkają Ania i Grzegorz Bardowscy z „Rolnik szuka żony”?

Para właśnie buduje dla siebie nowy dom. Jak mieszkają teraz?
Jak mieszkają Ania i Grzegorz Bardowscy z „Rolnik szuka żony”?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/ania.bardowska/)
10.11.2020

Ania i Grzegorz Bardowscy to najlepszy dowód na to, że w programie „Rolnik szuka żony” naprawdę można znaleźć miłość. Para poznała się na planie show, a iskrzenie między uczestnikiem a jego kandydatką było wyczuwalne między nimi już od pierwszego spotkania. Po zakończeniu emisji programu Grzegorz oświadczył się Ani - od tamtej pory małżonkowie doczekali się już dwójki pociech: synka Jasia i córeczki Liwii.

Bardowscy są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, dzięki czemu ich fani mogą zobaczyć, jak rolnicy żyją i mieszkają na co dzień.

Zobacz także: Nowe mieszkanie Olgi Kalickiej: przytulna aranżacja, nietypowe ściany, piękne meble

Dom Ani i Grzegorza Bardowskich

Po ślubie Ania wprowadziła się do domu rodzinnego Grzegorza. - Zamieszkała w domu, w którym także mieszkają rodzice jej męża. Część domu wyremontowali dla siebie, dzięki temu nie muszą spieszyć się z wybudowaniem własnego wymarzonego domu – informuje plotek.pl.

Na zdjęciach zamieszczanych przez Anię na Instagramie możemy zobaczyć, że pomieszczenia są jasne i przytulne. Na ścianach znajduje się cegła, meble mają minimalistyczny design, a całość została ocieplona dodatkami: kwiatami w doniczkach oraz świecami.

Najciekawszym elementem domu, w którym dzieje się zdecydowanie najwięcej, jest jednak pokój Jasia. Jego rodzice postawili bowiem na oryginalne łóżko dla chłopca i liczne plakaty na ścianach. Nie zabrakło także dziecięcego namiotu oraz magnetycznej tablicy do zabawy i nauki.

Zobaczcie kilka zdjęć w naszej galerii. Jesteście ciekawi, jak Ania i Grzegorz Bardowscy urządzą się w swoim nowym domu?

Polecane wideo

Internauci krytykują wystrój bajońsko drogiego apartamentu Lewandowskich w centrum Warszawy
Internauci krytykują wystrój bajońsko drogiego apartamentu Lewandowskich w centrum Warszawy - zdjęcie 1
Komentarze (38)
Ocena: 4.79 / 5
Gana (Ocena: 5) 23.11.2020 13:01
Wydaje się, że mają dużo przestrzeni, mi na ich miejscu zakupiłabym roombę, zupełnie łatwiej żyje się w mieszkaniu z takim pomocnikiem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.11.2020 20:39
ktoś chyba musi nie mieć życia albo mieć bardzo smutne życie żeby śledzić tę parę która nie wnosi żadnej wartości dodanej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.11.2020 18:22
Piękna rodzinka,oglądać ich jest wielka przyjemnością,uwielbiałam ich w programie,kibicowałam i fajnie że takie mają ciekawe życie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.11.2020 18:12
bardzo ładnie urządzone mieszkanie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.11.2020 14:59
współczuję dzieciom od maleńkiego być wystawionym na widok publiczny. Mądre osoby publiczne zakrywają zawsze twarze dzieci jeśli już musza je gdzieś wcisnąć.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie