Lara Gessler i jej mąż wybrali dla córki BARDZO nietypowe imię!

Świeżo upieczona mama pokazała twarz córeczki.
Lara Gessler i jej mąż wybrali dla córki BARDZO nietypowe imię!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/lara_gessler/)
02.11.2020

W październiku tego roku Lara Gessler po raz pierwszy została mamą. Tuż przed porodem Lara i jej partner, Piotr Szeląg, postanowili się pobrać. Pisałyśmy o tym tutaj: Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli ślub! Para pokazała piękne zdjęcia z uroczystości

Teraz, kiedy cała trójka jest już razem w domu, właścicielka słynnej cukierni postanowiła pokazać swoim followersom, jak wygląda jej córeczka. Przy okazji zdradziła jej nietypowe imię:

Dwa tygodnie temu nasze życie cudownie się zmieniło. Przyszła na świat nasza córeczka – Nena.
Chciałabym najmocniej podziękować Kasi Grzybowskiej - najlepszej położnej na świecie - która razem ze mną walczyła o mój poród siłami natury. Panu dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi za wspaniałą opiekę i to, co robi dla kobiet w Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego. Takie miejsca powinny być w całej Polsce. Dziękuję również mojej kochanej Pani Doktor @marzena_debska1 za prowadzenie ciąży. Nie mogłam lepiej trafić.

Dziekujemy też wszystkim Wam, za życzenia, trzymanie kciuków i każde dobre słowo i myśl Najbardziej Dziekuje mojemu Piotrowi @piotr.szelag za to, ze buduje ten wspaniały świat ze mną. Ramię w ramie, serce w serce. Kocham Was najbardziej na świecie.

Jak podoba Wam się imię Nena? Dajcie znać w naszej sondzie:

SONDA
Co sądzisz o imieniu Nena?
Co sądzisz o imieniu Nena?
 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dwa tygodnie temu nasze życie cudownie się zmieniłoPrzyszła na świat nasza córeczka - Nena️ Chciałabym najmocniej podziękować Kasi Grzybowskiej - najlepszej położnej na świecie - która razem ze mną walczyła o mój poród siłami natury. Panu dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi za wspaniałą opiekę i to, co robi dla kobiet w Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego. Takie miejsca powinny być w całej Polsce. Dziękuję również mojej kochanej Pani Doktor @marzena_debska1 za prowadzenie ciąży. Nie mogłam lepiej trafić️ Dziekujemy też wszystkim Wam, za życzenia, trzymanie kciuków i każde dobre słowo i myśl Najbardziej Dziekuje mojemu Piotrowi @piotr.szelag za to, ze buduje ten wspaniały świat ze mną. Ramię w ramie, serce w serce. Kocham Was najbardziej na świecie. #cześć #hello #hellobabygirl #nena #love #rodzina #family #mumanddad #mamatata @muppetshop @dollyglam_shop

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Polecane wideo

Zdjęcie tej pary zadziwiło wszystkich. Okazuje się, że nie są jedyni
Zdjęcie tej pary zadziwiło wszystkich. Okazuje się, że nie są jedyni - zdjęcie 1
Komentarze (26)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.11.2020 23:30
Kojarzy mi się z tą niemiecką wokalistką z lat 90tych Neną, co śpiewała 99Luftballons :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.11.2020 09:03
A niech sobie nazywają jak chcą. Nic nam do tego. Jak dziecko będzie wyśmiewane w szkole to będzie ich problem nie nasz. Jak dla mnie imie krótkie i wpadające ucho, a przede wszystkim nie jest to kolejna Zosia, Antosia, Liliana czy inna Jessica.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.11.2020 08:00
A to nie jest jakiś skrót od innego imienia?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.11.2020 05:00
On jest strasznym narcyzem. Dzieckiem bedzie zajmowala sie ona. On potrafi tylko do zdjec pozowac. Straszne. Ale takiego sobie wybrala.
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 5) 03.11.2020 01:46
Nietypowe, ale ładne i co najważniejsze każdy Polak normalnie je odczyta. Jak dla mnie problemem w oryginalnych imionach nie jest ich oryginalność, a właśnie to, że często są to imiona przy których nie sposób odgadnąć jaki mają zapis i takie dziecko później musi praktycznie każdemu dyktować je literka po literce żeby nie było błędu w zapisie, albo na odwrót - kiedy ktoś przeczyta imię i trzeba mu tłumaczyć jak się je wymawia. I o ile Nena w Polsce nie będzie miała problemu, tak już np.córka Wiśniewskiego Etiennette już ten problem może mieć i to nawet spory.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie