Te gwiazdy publicznie przyznały się do aborcji

Fani podziwiają je za odwagę, a zwolennicy pro-life ostro krytykują.
Te gwiazdy publicznie przyznały się do aborcji
fot. Instagram (instagram.com/natalia_przybysz_official, instagram.com/nickiminaj)
02.11.2020
Wiktoria Sobocińska

Aborcja w dalszym ciągu jest społecznym tematem tabu. Niektórzy zwolennicy pro-life nazywają kobiety, które jej dokonały "morderczyniami". Dla nikogo nie jest to łatwa decyzja i z reguły traktuje się ją jako ostateczność, aby chronić siebie i swoje zdrowie. 

Zobacz również: Joanna Koroniewska wściekła na decyzję TK. „Mam dwoje zdrowych dzieci, ale ciąż…”

Jakie gwiazdy przyznały się do aborcji?

Niektóre gwiazdy postanowiły wykorzystać swoją popularność do tego, aby oswoić ten wątek i powiedzieć publicznie o tym, że mają za sobą takie doświadczenie. Choć decyzje o aborcji są uzasadnione, to takie wyznanie niestety stygmatyzuje. One mimo to miały odwagę przyznać się do tego na forum. Część fanów odwróciła się od nich na zawsze, a pozostali podziwiali je za odwagę.

Te kobiety wcale nie uważają, że są godne naśladowania. Nie próbują promować aborcji, jak zarzucają im portale plotkarskie. Są wśród nich gwiazdy, które uważają, że była to najgorsza decyzja w ich życiu. A także takie, które poczuły wówczas ulgę. Jedna zwierzyła się, że zrobiła to własnoręcznie, jeszcze jako nastolatka.

Czy sławne osoby powinny mówić o tym głośno? Zajrzyj do naszej galerii.

Zobacz również: Te gwiazdy to KORONASCEPTYCY. Kto wietrzy spisek w polskim show-biznesie?

Polecane wideo

W jakim wieku polskie gwiazdy brały ślub?
W jakim wieku polskie gwiazdy brały ślub? - zdjęcie 1
Komentarze (21)
Ocena: 4.62 / 5
gość (Ocena: 5) 03.11.2020 06:43
Tu już nie chodzi o strajkni dobro ludzie teraz chodzą żeby promowac lgbt to co się dzieje to nie protesty już.. Oby hidtoruavz sorzed wieku lat się nie przytafila bo będziecie plakać..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.11.2020 23:25
Przybyszowa to ta co usunęła ciąże, bo miała za małe mieszkanie, a swojej córce nie pozwoliła wybrać szafy do pokoju, argumentując to tym, że powinna docenić to co ma. Już nie wspominając o jej wypowiedziach o tym, że każdy człowiek powinien żyć w zgodzie z naturą, i jednocześnie nie wstydzić się swojej podróży na Słowacje, której cel, jak wiadomo nie był nawet w małym stopniu "naturalny". Popieram aborcje ze względu na wady płodu, popieram też ze względu na zagrożenie życia matki(co w dalszym ciągu jest w 100% legalne i nikt nie planuje tego zmieniać), ale jakiekolwiek wspomnienie o aborcji Przybysz, przy obecnej sytuacji sprawia, że czuję zniechęcenie do tych całych protestów. Jej nazwisko kojarzy mi się tylko i wyłącznie z hipokryzją, egoizmem i zakłamaniem, i niedobrze mi się robi jak zestawia się ją w artykule, w którym mowa o tym, że dla tych kobiet była to ostateczność.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 02.11.2020 23:03
W walce o prawo do aborcji z powodu wad płodu nie powinniście podawać za przykład pani Przybysz, co to się wyskrobała tylko dlatego, że miała za małe mieszkanie, chociaż stać ją było na większe...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 02.11.2020 21:44
Łatwo jest oceniać kobiety które dokonały aborcji, wiele z nich miało do tego powód. Dla wielu kobiet aborcja jest ulgą a nie traumą. W dzisiejszych czasach sam zabieg nie jest traumatycznym przeżyciem. Niech każdy żyje ze swoim sumieniem
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 02.11.2020 18:43
Rozumiem, że morderca przyznający się do winy publicznie zasługuje na szacunek i podziw otoczenia za odwagę?
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie