Maffashion jest zaręczona! Ogłosiła to w bardzo nonszalancki sposób

Zrobiła to na swoich zasadach.
Maffashion jest zaręczona! Ogłosiła to w bardzo nonszalancki sposób
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maffashion_official)
27.10.2020

W połowie września 2020 roku Julia Kuczyńska czyli Maffashion oraz jej partner, aktor i raper Sebastian Fabijański zostali rodzicami. Ciąża blogerki prawie do samego końca była utrzymywana w tajemnicy – dopiero na niedługo przed rozwiązaniem Maffashion podzieliła się z fanami zdjęciami z ciążowej sesji, a już po narodzinach synka pokazała, jak wyglądało jej baby shower. 

Zobacz również: Już wiadomo, jak Maffashion i Sebastian Fabijański dali na imię synkowi!

Czy po narodzinach swojego pierwszego dziecka Maffashion i Sebastian Fabijański zalegalizują swój związek? Wiele wskazuje na to, że tak. Blogerka, która do tej pory nie wypowiadała się na temat ewentualnej zmiany stanu cywilnego dała fanom do zrozumienia, że wraz z Fabiijańskim są już po zaręczynachMaffashion przekazała tę wiadomość w wyjątkowo nonszalancki sposób. 

Maffashion i Sebastian Fabijański są już po zaręczynach 

Plotki o tym, jakoby Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański byli zaręczeni pojawiły się już w grudniu 2019 roku, kiedy to fani zauważyli na palcu blogerki imponujący pierścionek. Wówczas jednak Maffashion nie odniosła się do tych spekulacji.  

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Fashion Magazine Polska (@fashionmagazine_polska)

Tym razem stało się inaczej. W jednym ze swoich ostatnich postów na Instagramie blogerka skomentowała aktualną sytuację w kraju i masowe protesty po zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Po raz pierwszy publicznie określiła Sebastiana Fabijańskiego mianem swojego narzeczonego. 

Narzeczony w pracy, ja od dwóch dni w domu z dzieckiem na rękach (bo lubi). Ale całym sercem i duchem jestem z wszystkimi protestującymi kobietami. Kobietami i nie tylko! Jestem ze wszystkimi protestującymi rodzinami, których ta sytuacja dotyczy. Na bieżąco oglądam, czytam i widzę, co się dzieje. Jestem wściekła. Czuję i widzę bezradność. Samowolka, działania mimo braku aprobaty i głośnego sprzeciwu społeczeństwa. WTF!? Patrzę na mojego synka i mam łzy w oczach. Kocham! I cieszę się, dziękujężmieliśmy oboje tyle szczęścia. Czy młody będzie miał kiedyś brata albo siostrę? Nie wiem. Od teraz strach planować zakładanie rodziny. Bo czy można mieć pewność, że... 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Narzeczony w pracy, ja od dwóch dni w domu z dzieckiem na rękach(bo lubi) Ale całym sercem i duchem jestem z wszystkimi protestującymi kobietami. Kobietami i nie tylko! Jestem ze wszystkimi protestującymi rodzinami, których ta sytuacja dotyczy. Na bieżąco oglądam, czytam i widzę co się dzieje. Jestem wsciekła. Czuje i widzę bezradność. Samowolka, działania mimo braku aprobaty i głośnego sprzeciwu społeczeństwa. WTF!? Patrze na mojego synka i mam łzy w oczach. Kocham! I cieszę się, dziękuje, ze mieliśmy oboje tyle szczęścia. Czy młody będzie miał kiedyś brata albo siostrę? Nie wiem. Od teraz strach planować zakładanie rodziny. Bo czy można mieć pewność, ze... #strajkkobiet #chcemiecwybor #prawakobiet #powiedzkomuś #MOJECIALO

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Tym samy Maffashion po raz pierwszy oficjalnie potwierdziła zaręczyny. Nie zdradziła jednak nic na temat ślubnych planów.  

Gratulujemy! 

Zobacz również: Lara Gessler urodziła! Pokazała zdjęcie swojej córeczki

Polecane wideo

Tak wygląda właścicielka największych policzków na świecie. Jej wciąż jest mało
Tak wygląda właścicielka największych policzków na świecie. Jej wciąż jest mało - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.10.2020 06:25
Był ostatnio wywiad z tym pa em.. Nawet wypowiedzieć się nie potrafi bardzo nie miły..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie