Te gwiazdy to KORONASCEPTYCY. Kto wietrzy spisek w polskim show-biznesie?

Pandemia nie odpuszcza. Mimo to wciąż nie brakuje wśród gwiazd osób, które podchodzą do niej sceptycznie.
Te gwiazdy to KORONASCEPTYCY. Kto wietrzy spisek w polskim show-biznesie?
Fot. AKPA
27.10.2020

Choć pandemia koronawirusa zbiera coraz większe śmiertelne żniwo, nie brakuje osób, które nie wierzą w COVID-19 i kwestionują noszenie maseczek. Wśród koronasceptyków znalazło się kilka gwiazd. Jakich? Wszystkiego dowiesz się z poniższego video:

Zobacz także: Jarosław Jakimowicz narzeka na lockdown: „Kobiety nadal z radością piorą, prasują, gotują i sprzątają! I gdzie tu sprawiedliwość?”

Polecane wideo

Nowe mieszkanie Olgi Kalickiej: przytulna aranżacja, nietypowe ściany, piękne meble
Nowe mieszkanie Olgi Kalickiej: przytulna aranżacja, nietypowe ściany, piękne meble - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.10.2020 15:28
Jeśli ktoś nadal nie wierzy w pandemię, widząc co się dzieje na świecie, widząc, że szpitale pękają w szwach i brakuje miejsc, że karetki czekają całymi dniami na przyjęcie pacjenta i ile ludzi leży pod respiratorami to naprawdę musi mieć pustkę w głowie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.10.2020 10:04
A później ci sami płaczą, że nie mają z czego żyć, bo lockdown... ludzie co wam szkodzi myć ręce czy założyć normalnie maskę na kilkanaście minut dziennie w sklepie czy coś? Tak, maski działają i chronią nie tylko przed koronawirusem... będzie mniej zakażeń to może w końcu będziemy mogli te maski schować głęboko do szuflady. I w pełni rozumiem, że można nie bać się zakażenia i to jest ok, ale żeby twierdzić, że wirus jest wymyślony to już trzeba być umysłowym zerem. Jakby to się tylko w jednym kraju działo to tak, ta teoria byłaby jak najbardziej słuszna, ale tak niestety nie jest, wirus jest na całym świecie. Na świecie, w którym jest masa konfliktów, są różne wyznania, różne poglądy, no po prostu nie ma możliwości żeby się nagle władze państw z całego świata, a nawet medycy zgadali ze sobą żeby wymyślić sobie wirusa. Takie porozumienie między wszystkimi się nigdy nie wydarzyło i się nigdy nie wydarzy.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 27.10.2020 09:33
Jakie gwiazdeczki. Sama Polska elita 😅😂
odpowiedz

Polecane dla Ciebie