Blanka zdradziła szczegóły rozstania z Baronem. Kto pocieszał ją w Egipcie?

Pierwszy raz wyznała, jaki naprawdę był prywatnie.
Blanka zdradziła szczegóły rozstania z Baronem. Kto pocieszał ją w Egipcie?
fot. Instagram (instagram.com/blanka_lipinska)
20.10.2020
Wiktoria Sobocińska

Ich związek był najgłośniejszym tematem polskiego show-biznesu w tym roku. Wszyscy dopingowali tej młodzieńczej i szalonej miłości autorki kontrowersyjnej lektury 365 dni z muzykiem zespołu Afromental. Fani snuli już wizję ślubu i Blanki w takiej sukni, w jakiej zagrała scenę w swoim własnym filmie. Gdy okazało się, że para jednak się rozstaje, wszyscy byli w szoku.

Zobacz również: Blanka Lipińska i Baron jednak się rozstali. „Cierpienie chcę przeżywać w otoczeniu przyjaciół”

Trzeba przyznać, że zarówno Blanka, jak i Baron, są charyzmatycznymi i nietypowymi postaciami na scenie polskiego show-biznesu. Fani liczyli na to, że połączyło ich szczere i gorące uczucie. Tak przynajmniej wyglądało to na Instagramie. Jak było w rzeczywistości?

Blanka i Baron: szczegóły rozstania

Blanka po raz pierwszy wyznała, jaki prywatnie jest Baron. Jak wyglądało ich wspólne życie? Co naprawdę ich połączyło? I jak partner poradził sobie z jej sukcesem?

Na te pytania odpowiedziała w najnowszym wywiadzie dla magazynu Party.

Alek jest bardzo poprawny, dyplomatyczny, nie pokazuje zbyt wiele i nie wpuszcza obcych do swojego świata. W nim jest inna mądrość. Jako mężczyzna z moim sukcesem radził sobie wyjątkowo dobrze. Połączyło nas jedno: oboje mieliśmy nietuzinkowe spojrzenie na życie i świat. Wychowaliśmy się w polskiej kulturze, ale nie do końca zgadzaliśmy się z jej założeniami. Jako para nie zawsze zgadzaliśmy się we wszystkich kwestiach

- zdradziła gwiazda, ale dodała, że nie ma to już w tej chwili znaczenia.

Blanka w Egipcie: kto ją pocieszał?

Tuż po rozstaniu Blanka wyjechała do swojego "drugiego domu" w egipskiej Al-Dżunie na kite surfing. Na kogo mogła wówczas liczyć?

Mieszka tam bardzo dużo Polaków, z którymi się przyjaźnię, i ten czas spędziłam z nimi. A na kogo mogła liczyć w trudnych chwilach? Miałam znajomych z Al-Dżuny, doleciała do mnie moja stylistka fryzur Agnieszka, więc na brak towarzystwa nie mogłam narzekać. Byłam też w kontakcie z menedżerką, terapeutką i rodziną. Z taką ekipą, realną i wirtualną, nie było mowy o samotności

- przyznaje w wywiadzie.

Pisarka nie rezygnuje jednak z marzeń o idealnej miłości. Nadziei i wiary dodaje jej widok rodziców, którzy są razem już 40 lat! 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pytacie o miejsce, w którym byliśmy @stellaislandcrete piękny, dopieszczony hotel wart swojej ceny. Miejsce absolutnie magiczne Z cudownymi widokami, świetną obsługą, DOSKONAŁYM jedzeniem i bez dzieci Próżno tu szukać głośnych rozrywek, są za to kameralne koncerty, joga i 5 restauracji a’la carte. Spędziliśmy tu nasze pierwsze, wspólne wakacje i to był idealny wybór. Poznaliśmy wspaniałych ludzi i poczuliśmy czym jest grecka gościnność Dziękuje @izaborkowska25 za znalezienie tego miejsca Dostaliśmy więcej niż oczekiwaliśmy - spokój, prywatność i kilka kilogramów do przodu Bawiliśmy się doskonale, a teraz czas brać się do pracy Na pewno tu wrócimy ️️️ i to już niebawem I have many questions about the place where we stayed in Greece @stellaislandcrete is a really beautiful, pampered hotel well worth the money - truly amazing place Beautiful views, great service, EXCELLENT food and no kids!!! You won't find loud entertainment here but there are small, exclusive concerts, yoga and 5 a'la carte restaurants. We spent here our first vacation together and it was a perfect choice. We met wonderful people and felt what Greek hospitality is Thank you @izaborkowska25 for finding this place We got more than we expected - peace, privacy and extra few kilos We had a great time, and now it's time to go back and get to work. We will definitely come back here ️️️ And it will be soon

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mój brat powiedział mi dzisiaj genialną rzecz, tak prostą, a tak ważną... - Rybka...życie to PODRÓŻ, nie WYŚCIG...

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ból jest rzeczą względną... To co jednego zabije, innego draśnie

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Zobacz również: Dlaczego Blanka Lipińska nie wyjdzie za Barona? „Ludzie, to nic nie zmienia w życiu!”

Polecane wideo

To właśnie ona miała zagrać Olgę w „365 dniach”. Dlaczego aktorka odmówiła Blance Lipińskiej?
To właśnie ona miała zagrać Olgę w „365 dniach”. Dlaczego aktorka odmówiła Blance Lipińskiej? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.10.2020 18:42
W Egipcie pocieszał ją AdbulWisimulacha we własnej osobie 😋
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.10.2020 16:55
Przeżywa strasznie, a ten cały baron już pewnie od dawna inna się pociesza. Dość ładna by była z niej kobieta, ale nie umiem patrzeć na nic innego oprócz tych paskudnych ust.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.10.2020 14:22
Widać że ona to mocno przeżywa , może on po prostu wykorzystał jej sławę aby podnieść swoją popularność a kiedy ucichło o niej , stwierdził że to koniec
odpowiedz

Polecane dla Ciebie