Kourtney Kardashian w marynarce od Maffashion. „Cieszymy się całym teamem jak szaleni!”

Dla marki Eppram to olbrzymia promocja na całym świecie.
Kourtney Kardashian w marynarce od Maffashion. „Cieszymy się całym teamem jak szaleni!”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maffashion_official/)
12.10.2020

W ostatnich tygodniach w życiu Maffashion, czyli Julii Kuczyńskiej zaszły spore zmiany. Blogerka i jej partner Sebastian Fabijański powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Chociaż para początkowo trzymała to w tajemnicy wkrótce na jaw wyszło, jakie oryginalne imiona otrzymał ich synek. 

Zobacz również: Już wiadomo, jak Maffashion i Sebastian Fabijański dali na imię synkowi!

Teraz Maffashion ma kolejne powody do radości, tym razem w życiu zawodowym. Blogerka jest jedną z założycielek marki odzieżowej Eppram, której znakiem rozpoznawczym są minimalistyczne, funkcjonalne marynarki podane w nowoczesnej formie. Jedną z takim marynarek ostatnio założyła sama Kourtney Kardashian. 

Kourtney Kardashian w marynarce od Maffasion 

Kourtney Kardashian dała się sfotografować w marynarce marki Eppram podczas spaceru w Nowym Jorku. Marynarkę duetu Maffashion i Lana Nguyen miała na sobie także jej przyjaciółka, Addison Rae. Julia Kuczyńska nie kryła z tego powodu radości i dumy. 

Nie mogę krzyczeć głośno, mam dziecko na rękach... Słuchajcie, Kourtney Kardashian założyła Eppram! Bastek się cieszy! Sztos, nasza marynarka Niagara, dokładnie ta, ta "kontrowersyjna". Dla jasności, Addison ma sobie drugą marynarkę czyli Vanillę, czyli dwie marynarki na jednym zdjęciu, ale sztos! To fajne jest, serio... Takie trochę nierealne. One mają dostęp do wszystkich ciuchów z całego świata. Ubierają je najlepsi projektanci, a stylizacje często są planowane tygodniami!  

- szeptała podekscytowana Maffashion w filmiku na InstaStory. 

Dla Julii Kuczyńskiej to wielkie wyróżnienie, a o stylizacjach Kourtney i jej przyjaciółki pisały światowe media, m.in. Daily Mail. Warto dodać, że obie celebrytki mają gigantyczne zasięgi w social mediach. Kourtney Kardashian ma na swoim profilu na Instagramie 102 mln obserwujących, a Addison Rae – 29,5 mln. To olbrzymia promocja dla marki Eppram. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Jaram się! Bo jak doskonale wiecie dziewczyny maja dostęp do mody z najwyższej półki. Na co dzień mogą przebierać w ubraniach od największych projektantów, a wybrały Eppram! Bo? Bo im się spodobały rzeczy! Cieszymy się całym teamem jak szaleni! 

- napisała Maffasion na Instagramie. 

Gratulujemy sukcesu i tego wielkiego wyróżnienia! 

Zobacz również: Ubrania, w których wyglądasz na niższą. Odejmą nawet 10 cm

Polecane wideo

Sweterkowy stanik to must-have jesiennych stylizacji. Z czym go nosić?
Sweterkowy stanik to must-have jesiennych stylizacji. Z czym go nosić? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.10.2020 12:26
Gratulacje!!!🙂
odpowiedz

Polecane dla Ciebie