Jeden z portali ustalił, dlaczego Blanka Lipińska i Baron się rozstali

Spore zaskoczenie.
Jeden z portali ustalił, dlaczego Blanka Lipińska i Baron się rozstali
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/alekbaron/ & https://www.instagram.com/blanka_lipinska/)
07.10.2020

Wczoraj tematem numer jeden w mediach okazało się nagłe rozstanie Blanki Lipińskiej i Barona.
Fani tej pary co prawda przeczuwali już kilka dni wcześniej, że w tym związku nie dzieje się najlepiej, a dowodem na to miały być samotne wakacje autorki „365 dni” w Egipcie. Zapytana przez followersów o to, dlaczego nie ma przy niej muzyka, poradziła, by spytali o to jego. Baron, wywołany do tablicy, odpowiedział dość wymijająco. Przypomnijmy: Kryzys w związku Blanki Lipińskiej i Barona? Muzyk wyjaśnił, dlaczego nie pojechali razem na urlop

Lipińska postanowiła zatem uciąć wszelkie spekulacje i wydała specjalne oświadczenie dla magazynu „Gala”, w którym potwierdziła rozstanie z artystą.

Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie.

- brzmiał jeden z fragmentów oświadczenia. I choć o powodzie zerwania nie było tam ani słowa, serwis plotek.pl poinformował, że udało mu się dotrzeć do „osoby z otoczenia pary”, która rzuciła nieco więcej światła na rozpad ich związku.

Dlaczego Blanka Lipińska i Baron rozstali się?

Jak czytamy na serwisie plotek.pl, główną przyczyną rozstania Blanki Lipińskiej i Barona miały być inne oczekiwania względem tej relacji.

Baron wchodził w tę relację z przeświadczeniem, że to będzie dobra zabawa, a sama Blanka zdawała się go w tym upewniać. Świetnie się razem bawili, ale przez kwarantannę szybko zostali rzuceni na głęboką wodę. Okazało się, że Blanka zaangażowała się nieco bardziej, a gdy życie wróciło do normy, a Baron do swoich obowiązków i rozrywek, rzeczywistość była dla nich mniej łaskawa. Ona chciała wejść na kolejny etap i oczekiwała zaangażowania, a on zawsze był i będzie wolnym strzelcem. Nie na to się pisał, to typ rockmana i artysty, który potrzebuje przestrzeni. A w tym związku zrobiło się duszno. Wybuchowy charakter Blanki nie pomaga.

- cytuje słowa swojego „informatora” serwis plotek.pl.

Trudno oczywiście zweryfikować te doniesienia, ponieważ prawdę znają wyłącznie sami zainteresowani, czyli Blanka i Baron.

Kibicowaliście tej parze?

Polecane wideo

Ascetyczny apartament Dawida Wolińskiego. Takiego wystroju nie ma chyba nikt w Polsce
Ascetyczny apartament Dawida Wolińskiego. Takiego wystroju nie ma chyba nikt w Polsce - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.10.2020 07:00
On wszystko zrobi żeby o nim pisano ma 5 minut swoje to korzysta...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.10.2020 14:05
Przecież to od początku była medialna ustawka, parę foteczek przy "śniadaniu" i każdy do siebie wracał xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie