Jak Kasia Tusk wyglądała kiedyś? Przypominamy stare zdjęcia

Mamy fotografie z 2007 roku. Metamorfoza Kasi Tusk jest ogromna!
Jak Kasia Tusk wyglądała kiedyś? Przypominamy stare zdjęcia
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/makelifeeasier_pl/)
26.09.2020

Kiedy w 2007 roku Kasia Tusk brała udział w „Tańcu z gwiazdami”, przez większość osób była postrzegana po prostu jako „córka premiera”. Nikt wtedy nie przypuszczał, że w ciągu kilku kolejnych lat Kasia zrobi tak oszałamiającą karierę w Polsce. Obecnie jest nie tylko jedną z najpopularniejszych blogerek w naszym kraju, ale także właścicielką marki odzieżowej MLE Collection. Tusk wydała również dwie książki, które okazały się sukcesem wydawniczym: „Elementarz stylu” oraz „Make photography easier”.

Patrząc na stare zdjęcia Kasi, trudno nie zwrócić uwagi na coś jeszcze: na jej niesamowitą metamorfozę. Zmianie uległa nie tylko sylwetka blogerki, ale również jej styl ubierania się, makijaż, czy kolor włosów.

Pamiętajmy jednak, że trzynaście lat temu panowała zupełnie inna moda. Każdy z nas ma z pewnością w szufladzie zdjęcia, na których prezentuje się zabawniej (lub gorzej) niż obecnie. Wróćmy zatem wspomnieniami do 2007 roku.

Polecamy także: Ile waży Marta Wierzbicka? Zdradziła, jak zrzuciła ponad 10 kilogramów

Polecane wideo

Kasia Tusk ma idealny apartament. Każdy chciałby tak mieszkać
Kasia Tusk ma idealny apartament. Każdy chciałby tak mieszkać - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 3.2 / 5
Lena (Ocena: 3) 27.09.2020 11:56
Wyglada lepiej ale ponad 12 lat temu jej tatko tez nie był tym kim jest dzisiaj .a Więcej forsy i dojść do kogo trzeba
odpowiedz
Magdalena (Ocena: 4) 27.09.2020 11:54
Wyglada lepiej teraz. Ja tez 10 lat temu wyglądałam inaczej . Szczerze ? Gorzej. Byłam gruba i przez to nazywali mnie Pimpuś sadełko . Teraz tez do chudych nie należę ale umię się zrobić . Ten tonik Dermotan co Kasia używa stosuje ja tez szczególnie ma twarz Wizerunkowo wyglądam szczupłej najbardziej na twarzy a to mi daje więcej pewności siebie . Ubieram obcisła bieliznę która kupuje u Koreańczyków i nosze ubrania które mnie wyszczuplają. Ja skorzystałam z dzisiejszych dobrodziejstw dla moich potrzeb. Kasia skorzystała z tych co jej pasuja. Według mnie też na lepsze .‼️Wyglada lepiej i tyle w temacie
odpowiedz
Maria (Ocena: 3) 27.09.2020 11:22
Jest jaka jest . Dla Mnie nic szczególnego.
odpowiedz
Lisa (Ocena: 5) 27.09.2020 11:19
Jest podobna do siebie jak każda inna dziewczyna z ponad 10 lat temu. Pamietajmy ze moda się zmieniła , media podają wiele ciekawych wskazówek dla dobrego wygladu , jest mnóstwo gabinetów chirurgii estetycznej a żeby na codzień wyglądać lepiej niż kiedyś skore można posmarować raz lub dwa razy Dermotanem i budzisz się ładniejsza i pewniejsza siebie . Chłopak spi obok a ty nie musisz biec do łazienki żeby po nocy się ogarnąć . Ogólnie Kasia wg mnie nie jakaś nadzwyczajną pięknością ale korzystając z takich trików urodowych wyglada ciekawie
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 26.09.2020 13:06
która z nas 13 late temu w wieku 20 nie wyglądała inaczej? Taki był czas i taki styl. Żadne odkrycie. Widać po twarzy, ze to ona, inaczej się teraz maluje, inaczej ubiera, jest dojrzalsza jak nastolatka. Porównajcie "metamorfozę" pani Rozenek gdzie wypełniacze uszami wypływają.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie