Blanka Lipińska pokazała swoją sypialnię. Pokój robi wrażenie

Autorka „365 dni” cierpliwie zdaje relację z tego, jak stopniowo zmienia się jej nowe mieszkanie.
Blanka Lipińska pokazała swoją sypialnię. Pokój robi wrażenie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/blanka_lipinska/)
15.09.2020

Kilka tygodni temu Blanka Lipińska przeprowadziła się do nowego mieszkania. Choć media i followersi początkowo podejrzewali, że autorka „365 dni” zamieszka ze swoim partnerem, Baronem, ona stanowczo temu zaprzeczyła. Niedawno na swoim InstaStories celebrytka powiedziała wprost, że ona i jej chłopak jedynie ze sobą pomieszkują, ale każde z nich ma swój własny apartament. A skoro już o apartamencie mowa, Blanka pokazała wczoraj swoją odmienioną sypialnię.

Okazuje się, że pisarka postawiła na ciemne, ale bardzo przytulne kolory. Szerokie łóżko ma imponujący zagłówek, na ścianie wisi nowoczesny żyrandol, a na półkach zostały ustawione liczne ramki. Nie są to jednak standardowe obrazy, a materiały ze sklepów budowlanych, które posłużyły za bardzo ciekawe tło.

Jak podoba Wam się sypialnia Blanki Lipińskiej? Przy okazji zobaczcie jej łazienkę odnowioną bardzo niskim kosztem: Blanka Lipińska pokazała niesamowitą metamorfozę łazienki w nowym mieszkaniu

sypialnia Blanki Lipińskiej

sypialnia Blanki Lipińskiej

sypialnia Blanki Lipińskiej

Polecane wideo

Jury „Top Model” wręczyło wczoraj ZŁOTY BILET! Dostała go przepiękna dziewczyna
Jury „Top Model” wręczyło wczoraj ZŁOTY BILET! Dostała go przepiękna dziewczyna - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Ulka (Ocena: 5) 21.09.2020 19:31
Ja właśnie chce trochę ocieplić swoje wnętrza. Teraz zatrudniłam Budo-Dekorację, żeby mi trochę pomogli z remontem i nie mogę się już efektów doczekać.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie