„Z kamerą u Kardashianów” przechodzi do historii. Oto najbardziej szokujące momenty słynnego show

Kłótnie, bójki i bliskie spotkania ze śmiercią... Te sceny na zawsze zmieniły telewizję.
„Z kamerą u Kardashianów” przechodzi do historii. Oto najbardziej szokujące momenty słynnego show
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/khloekkrdashian/)
14.09.2020

Gdy 14 października 2007 roku amerykańska stacja telewizyjna E! wyemitowała pierwszy odcinek programu “Z kamerą u Kardashianów” życie tytułowej rodziny bezpowrotnie się zmieniło. Show okazało się być trampoliną do międzynarodowej sławy i popularności, a także olbrzymich pieniędzy - nie tylko dla Kim Kardashian, głównej gwiazdy programu, ale także dla jej sióstr, dalszych członków rodziny, a nawet partnerów i bliskich przyjaciół związanych z Kardashianami.  

Zobacz również: To koniec „Z kamerą u Kardashianów”! Show słynnych sióstr znika z anteny po 14 latach

W zeszłym tygodniu, po 14 latach, 20 sezonach, setkach odcinków i licznych spin-offach Kardashianowie poinformowali, że ich rodzinne show przechodzi do historii. Ostatni sezon “Z rodziną u Kardashianów” zostanie wyemitowany na początku 2021 roku.  

„Z kamerą u Kardashianów”. Oto najbardziej szokujące momenty show

A co wydarzyło się w programie na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat? Widzowie oglądali liczne kłótnie i skandale, byli świadkami wchodzenia w nowe związki, a także rozstań, obserwowali, jak klan Kardashian-Jenner powiększa się o nowych członków... Przykłady można mnożyć w nieskończoność.  

W rodzinnym show nie zabrakło również niespodziewanych, by nie powiedzieć szokujących momentów. Które z nich najbardziej zapadły widzom w pamięć i na zawsze zapisały się w historii telewizji i popkultury? Dowiecie się o nich z poniższej galerii. 

Polecane wideo

Ile ważą Kardashianki?
Ile ważą Kardashianki? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie