Dagmara z „Królowych życia” pokazała brata! „Mówiłam, że go w wózku do rzeki wrzucę”

Podobni?
Dagmara z „Królowych życia” pokazała brata! „Mówiłam, że go w wózku do rzeki wrzucę”
fot. Instagram (instagram.com/queen_of_life_77)
11.09.2020
Wiktoria Sobocińska

Dagmara Kaźmierska to niezaprzeczalna ulubienica widzów programu „Królowe życia”. Jej energia, dystans i poczucie humoru zarażają wszystkich dookoła. Bohaterka występowała już w odcinkach ze swoimi przyjaciółmi - Edytą, Jackiem - oraz synem Conanem. Również oni zyskali popularność, pojawiając się na antenie! W mediach społecznościowych ich przygody śledzi prawie 200 tysięcy internautów. W ostatnim odcinku Dagmara postanowiła pokazać też swojego młodszego brata, Łukasza. Sprawdźcie, jak bardzo są do siebie podobni!

Zobacz również: Jak dzisiaj wygląda Conan Kaźmierski, syn Dagmary z „Królowych życia”?

Dagmara Kaźmierska: rodzeństwo

Charyzmatyczna Dagmara wkręca do programu swoich kolejnych bliskich. Gdy widzowie zdążyli już pokochać jej syna Conana, przyjaciółkę Edzię oraz Jacka, w następnym odcinku pojawił się nowy gość - młodszy brat bohaterki. Okazuje się, że starsza siostra była o niego strasznie zazdrosna!

To było zawsze takie grzeczne dziecko. Tylko byłam wkurzona, jak się urodził, bo byłam zazdrosna. Mówiłam, że go w wózku to rzeki wrzucę

- wyznała szczerze.

Niestety, odkąd Łukasz wyjechał do pracy za granicę, rodzeństwo rzadko się widuje. Brat przyjeżdża do domu raz na kilka miesięcy i jest to dla nich jak prawdziwe święto.

Jak wygląda brat Dagmary Kaźmierskiej?

Mimo odległości, jaka dzieli rodzeństwo, widać, że bardzo się kochają i są ze sobą mocno zżyci. Gdy tylko Łukasz przekroczył próg mieszkania, Dagmara wybiegła go powitać.

Moje skarby świata! Boże, jakie śliczne moje braciszki! Jakie to ładne... stęskniłam się już za Tobą. Jak ładnie wyglądasz 

- zachwycała się bratem Dagmara, po czym padli sobie w objęcia.

Młodszy brat przywiózł też siostrze niespodziankę. W pudełku był zapakowany... robot do sprzątania. Prezent trochę nietrafiony, ponieważ Dagmara powiedziała, że już dostała od niego odkurzacz. Dodała też, że Łukasz zawsze daje jej podarunki bez okazji.

Wszystko wskazuje na to, że również Conan dobrze się z nim dogaduje. Aż miło popatrzeć na taką zgraną rodzinkę!

Zobacz również: Plejada gwiazd na premierze „Pętli” Patryka Vegi. Jedna z nich skradła całe show!

Polecane wideo

Te pary są tak podobne, że wyglądają jak rodzeństwo. Mają IDENTYCZNE twarze
Te pary są tak podobne, że wyglądają jak rodzeństwo. Mają IDENTYCZNE twarze - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie