Polskie gwiazdy, które mówią jasno, że nie chcą mieć dzieci

Nie każda kobieta marzy o tym, aby zostać matką.
Polskie gwiazdy, które mówią jasno, że nie chcą mieć dzieci
fot. AKPA, Instagram (instagram.com/dodaqueen)
09.09.2020
Wiktoria Sobocińska

Aktorki, wokalistki czy dziennikarki są pod stałą presją ze strony mediów. Ich związki i plany na przyszłość nieustannie są oceniane i szeroko komentowane. Dlatego niektóre polskie artystki mocno zaznaczają swoje poglądy, aby nie było żadnych wątpliwości. Te gwiazdy otwarcie przyznały, że nie planują mieć dzieci. Postanowiły wyjść ze społecznego stereotypu. Najwyraźniej nie każda kobieta marzy o tym, aby zostać matką. To nie jest w końcu jedyny cel i źródło spełnienia w życiu.

Dlaczego podjęły taką decyzję? 

Zobacz również: W jakim wieku polskie gwiazdy brały ślub?

Gwiazdy, które nie chcą mieć dzieci

Doda

Dorota Rabczewska jest od ponad dwóch lat szczęśliwą mężatką. Artystka od dawna konsekwentnie powtarza w wywiadach, że nie planuje i nie chce mieć dzieci. Mimo tych deklaracji fani nie dają jej spokoju. Powołują się na jej wiek, urodę czy stały związek. Może to już najwyższy czas na macierzyństwo? W końcu wyszłyby z tego śliczne pociechy.

Dzieci to nie torebki, że mają być piękne. Przede wszystkim mają być chciane i wyczekane

- podsumowała niedawno na Instagramie.

Edyta Olszówka

Polska aktorka filmowa i teatralna przyznaje, że może rozmawiać o miłości, ale o tej bezwarunkowej wie jeszcze stosunkowo niewiele. Nigdy póki co nie czuła się wewnętrznie gotowa na podjęcie tak dużego wyzwania, jakim jest wychowanie dziecka.

Agnieszka Woźniak-Starak

Dziennikarka nie ukrywa, że macierzyństwo nie jest jej marzeniem. Choć koleżanki od zawsze wiedziały, że tego właśnie chcą i świetne sprawdzają się w tej roli, to jednak jej instynkt nie jest aż tak rozwinięty.

Beata Pawlikowska

Chociaż w sieci podróżniczka chwali się zdjęciami z ukochanym partnerem oraz pierścionkiem zaręczynowym, to wielokrotnie podkreślała, że nie planuje mieć dzieci i jest to jej świadoma decyzja. Przyznaje, że robienie tego, motywując się obawami czy presją nie ma najmniejszego sensu.

Iwona Pavlović

Kolejną gwiazdą, która świadomie zdecydowała o innej drodze życiowej niż bycie matką, jest Iwona Pavlović. Nigdy szczególnie jej do tego nie ciągnęło.

Nie róbcie tego, tylko dlatego, że ktoś wam kazał. Ważne jest to, co wy czujecie!

- zaapelowała w wywiadzie do kobiet, które podobnie jak ona, nie zamierzają rodzić.

Maria Peszek

Gdy wokalistka otwarcie przyznała, że nie chce mieć dzieci, została mocno skrytykowana. Choć jest jej smutno, to zdaje sobie sprawę z ogromnej odpowiedzialności, jaką jest macierzyństwo. Artystka czuje, że nie byłaby w stanie ochronić bezbronnej istoty przed bólem życia. Nie rozumie też, jak można uznać, że jest to prosta decyzja.

Magdalena Cielecka

Choć kilka poważnych związków ma już za sobą, to nadal nie doczekała się potomka. W jednym z wywiadów aktorka przyznała, że nie poczuła jeszcze wewnętrznego głosu, który popchnąłby ją w stronę macierzyństwa. Może dla mnie rodzina to niekoniecznie mężczyzna i dziecko - podsumowała.

Zobacz również: Gwiazdy, które mają polskie korzenie i prawdopodobnie o tym nie wiesz

Polecane wideo

Sławne mamy ubrane tak samo jak ich pociechy. Wyglądają uroczo! ♥
Sławne mamy ubrane tak samo jak ich pociechy. Wyglądają uroczo! ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.09.2020 07:22
Agnieszka poroniła połowa kobiet niestety nie może a mówi że nie chce wiem coś o tym
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.09.2020 19:29
I mają do tego prawo ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie