Anna Lewandowska kończy dzisiaj 32 lata. Jak wyglądała kiedyś? (DUŻO ZDJĘĆ!)

Najsłynniejsza trenerka w Polsce obchodzi dzisiaj urodziny. Czego jej życzycie?
Anna Lewandowska kończy dzisiaj 32 lata. Jak wyglądała kiedyś? (DUŻO ZDJĘĆ!)
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/) & AKPA
07.09.2020

Anna Lewandowska to prawdziwa kobieta renesansu. Prywatnie spełniona żona i mama, zawodowo – bizneswoman. Liczbę projektów, którymi zajmuje się na co dzień, naprawdę trudno zliczyć: ma własną linię produktów spożywczych i kosmetyków, pisze książki motywacyjne, prowadzi catering dietetyczny, tworzy aplikacje treningowe, a także otwiera lokale ze zdrową żywnością. Jej zapał do pracy jest imponujący i godny podziwu – tym bardziej, że będąc żoną jednego z najbogatszych i najzdolniejszych polskich piłkarzy, tak naprawdę mogłaby… nie robić nic.

Ania na co dzień spotyka się ze skrajnie różnymi opiniami na swój temat. Zdecydowana większość jej followersów uwielbia ją za zapał i niesłabnącą energię, jednak znajdują się również krytykanci, którzy wytykają jej ciągłe dążenie do bycia fit i pomnażanie fortuny. Żona Roberta Lewandowskiego stara się jednak zarażać wszystkich swoim optymizmem, nie wdając się w niepotrzebne dyskusje.

Z okazji 32. urodzin najsławniejszej polskiej WAG, przypominamy jej zdjęcia sprzed lat. Jak wyglądała w 2012 roku, kiedy była jeszcze Anią Stachurską? Jak ewoluował jej styl? Naszym zdaniem z każdym kolejnym rokiem Anna Lewandowska jest coraz piękniejsza!

Czego jej dzisiaj życzycie?

Polecamy także: Robert Lewandowski pokazał TWARZ Klary! Do kogo jest podobna?

Polecane wideo

Tak wygląda brat Anny Lewandowskiej! Przystojny?
Tak wygląda brat Anny Lewandowskiej! Przystojny? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 08.09.2020 13:00
Mimo upływu lat ciągle dobrze wygląda, jest czego zazdrościć. Pamiętam swoje 32 urodziny i imprezę niespodziankę, którą zrobił dla mnie mąż. Wtedy dostałam w prezencie voucher do tunelu w Lesznie. To była pamiętliwa impreza. :)
odpowiedz
Zdegustowana (Ocena: 1) 07.09.2020 11:21
jasne , jasne udawajcie, ze nic się nie stało ...a rośnie nam klasa "pozwocelebrytów" ze środowiska kopaczy piłki, w standardzie mają grożenie pozwem tym , którym ich zachowanie się nie podoba.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie