To dzięki tej książce Adele schudła 45 kg. „Wstrząśnie waszym umysłem”

Ta rewolucyjna lektura zainspirowała przemianę gwiazdy. W czym tkwi jej sekret?
To dzięki tej książce Adele schudła 45 kg. „Wstrząśnie waszym umysłem”
Fot. Instagram.com (@adele)
21.08.2020

Adele na początku 2020 roku zszokowała fanów olbrzymią metamorfozą. W Sieci pojawiły się zdjęcia artystki w zupełnie nowym, odchudzonym wydaniu. Okazało się, że Adele schudła aż 45 kg! Fani stwierdzili, że na nowych zdjęciach gwiazda zupełnie nie przypomina siebie.   

Zobacz również: Adele szokuje wyglądem na nowym zdjęciu. Fani: „To naprawdę ty?!”

Adele odchudzała się zgodnie z dietą SIRT, czyli sirtfood. Za sprawą spektakularnej przemiany wokalistki wiele osób zaczęło nazywać ten styl odżywiania po prostu dietą Adele. Ale okazuje się, że nowa sylwetka gwiazdy to nie tylko efekt zmiany sposobu odżywiania się oraz zwiększonej aktywności fizycznej. Adele podzieliła się z fanami jeszcze jednym sekretem, który stoi za jej metamorfozą. Chodzi o książkę, która zainspirowała jej przemianę wewnętrzną. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez AdeleHero (@adelehero)

Adele schudła 45 kg dzięki książce „Untamed: Stop Pleasing, Start Living”

Adele zamieściła na Instagramie obszerny wpis, w którym podzieliła się z fanami swoim zachwytem nad książką zatytułowaną "Untamed: Stop Pleasing, Start Living" autorstwa Glennon Doyle. 

Jeśli to czytasz – ta książka wstrząśnie twoim umysłem i sprawi, że twoja dusza zacznie krzyczeć. Po przeczytaniu tej książki jestem gotowa na siebie! To tak, jakbym po raz pierwszy znalazła się w swoim ciele. (...) 

“Dobre życie to trudne życie!”. Przeczytajcie tę książkę i weźcie do ręki zakreślacz, żeby robić notatki, ponieważ będziecie chcieli do niej wracać - zaufajcie mi! Nigdy nie wiedziałam, że tylko ja jestem w pełni odpowiedzialna za moją własną radość, szczęście i wolność!  

- zachwycała się Adele na Instagramie.  

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

If you’re ready - this book will shake your brain and make your soul scream. I am so ready for myself after reading this book! It’s as if I just flew into my body for the very first time. Whew! Anyone who has any kind of capacity to truly let go and give into yourself with any kind of desire to hold on for dear life - Do it. Read it. Live it. Practice it. We are a lot! But we are meant to be a lot! .. “A good life is a hard life!” Read this book and have a highlighter on hand to make notes because you’ll want to refer back to it trust me! I never knew that I am solely responsible for my own joy, happiness and freedom!! Who knew our own liberation liberates those around us? Cause I didn’t!! I thought we were meant to be stressed and disheveled, confused and selfless like a Disney character! ProBloodyFound!! You’re an absolute don Glennon ♥️

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Na czym polega fenomen książki "Untamed: Stop Pleasing, Start Living"? Jak czytamy w oficjalnym opisie wydawcy: 

Untamed” bada radość i spokój, które odkrywany, kiedy przestajemy starać się spełniać oczekiwania całego świata, a zamiast tego mamy odwagę wsłuchać się w siebie i zaufać głosowi wewnątrz nas.  

Fanką książki Glennon Doyle jest także Elizabeth Gilbert, autorka bestsellera “Jedz, módl się, kochaj”, która napisała: 

Untamed” wyzwoli kobiety – emocjonalnie, duchowo i fizycznie. Jest fenomenalna. 

Czy Adele zachęciła was do lektury powyższego dzieła? 

Zobacz również: DIETA ADELE: W jaki sposób piosenkarka schudła aż 45 kg?

Polecane wideo

Jak Blanka Lipińska wyglądała kiedyś?
Jak Blanka Lipińska wyglądała kiedyś? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Jadzia (Ocena: 5) 21.08.2020 11:32
Bardzo ładnie wygląda. Mam nadzieję, że mi też w końcu uda się schudnąć. Kupiłam sobie catering dietetyczny warszawski dzień i zaczynam swoją podróż z odchudzaniem.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie