Lewandowska pokazała swoje ciało po miesiącu treningu. Są efekty!

Trenerka błyskawicznie wróciła do formy po ciąży.
Lewandowska pokazała swoje ciało po miesiącu treningu. Są efekty!
fot. Instagram (instagram.com/annalewandowskahpba)
30.07.2020
Zuzanna Niedzielska

Anna Lewandowska w zaskakującym tempie wraca do formy po drugiej ciąży. Jeszcze niedawno publikowała zdjęcie swojego brzucha po porodzie, a teraz chwali się już efektami miesięcznego wyzwania, które pozwoliło jej zrzucić niechcianą tkankę tłuszczowa. Do treningu zachęciła również swoje obserwatorki, które są pod wrażeniem skuteczności ćwiczeń trenerki. Jak zmieniła się jej figura?

Zobacz również: Anna Lewandowska pokazała, jak NAPRAWDĘ wygląda jej brzuch po drugim porodzie!

Anna Lewandowska: figura po porodzie

Trenerka zregenerowała się po porodzie i szybko wróciła do swojej pasji. Zorganizowała ćwiczenia online, które przyniosły zaskakujące efekty. Obserwatorki są wdzięczne za skuteczny program, który zmienił ich figurę w zaledwie jeden miesiąc. Na zajęciach skorzystała również sama Ania, która pokazała fanom, jak przez ten czas zmieniła się jej sylwetka. Osiągnęła pożądany rezultat?

Wyzwanie treningowe Lewandowskiej

Celem miesięcznego wyzwania Anny Lewandowskiej była poprawa kondycji, wytrzymałości oraz "minusy w obwodach".

To były dla mnie totalnie niesamowite 30 dni naszego Wyzwania #FighterChallenge 🔥‼️

- ogłosiła Ania i postanowiła udowodnić to na własnym przykładzie.

Trenerka fitness opublikowała zdjęcie, które pokazuje jak wyglądała na początku wspomnianego wyzwania i zestawiła je z aktualną fotką z treningu.

Wyraźnie widać, jak zmieniła się jej figura: gwiazda pozbyła się niechcianych boczków, nadprogramowej tkanki tłuszczowej, a jej mięśnie brzucha stają się coraz bardziej zarysowane i wzmocnione. Ciało stało się bardziej jędrne. a sylwetka smuklejsza. 

Nie planowałam już dziś nic pisać, ale od kilku godzin zasypujecie mnie swoimi metamorfozami 🤗🥰 Każda z Was, bez wyjątku pisze, jak regularny trening wpłynął na polepszenie Waszego SAMOPOCZUCIA. Wpłynął też na podejście do siebie, na AKCEPTACJĘ ❣️ i nastawienie na pracę nad sobą. I o to chodziło!

- wyznała trenerka na swoim Instagramie. W poście opublikowała również motywujące zdjęcia metamorfoz swoich obserwatorek. Są zachwycone efektami, które osiągnęły w tak krótkim czasie!

Lewandowska podkreśliła jednak, że kluczem do pożądanej figury i dobrego samopoczucia jest systematyczność, więc nie zwalnia tempa. W tym tygodniu jej fanki czeka m.in. praca nad brzuchem, pośladkami oraz joga!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na początku #FighterChallenge wspominałam, że poza gośćmi na moich LIVE-ach, punktem zwrotnym wyzwania jest jeszcze jeden... CEL SAMOAKCEPTACJA. JAK TO JEST U WAS Z SAMOAKCEPTACJĄ? TRENING, który codziennie robicie z appką lub ze mną na LIVE jest jednym z czynników procesu samoakceptacji. A to oznacza, że będąc w naszym wyzwaniu, chcąc nie chcąc, uczestniczysz w takim procesie ____________ Kolejny LIVE ŚRODA I CZWARTEK 18:30 Już w najbliższy czwartek do mojego LIVE treningu zaproszę kilka osób jednocześnie. Od pierwszego dnia, bacznie obserwuje Wasze poczynania i nie ukrywam, mam swoje typy, niemniej chciałabym Was poprosić o zgłoszenia w komentarzach Przeczytam każde jedno i do środy podejmę decyzję. Co Wy na to? __ #annalewandowska #healthyplanbyann #dietandtrainingbyann #friends

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Zobacz również: Anna Lewandowska pokazuje zdjęcie z drugim podbródkiem. „Nikt nie jest idealny”

Polecane wideo

Jak wygląda brzuch w 5. miesiącu ciąży? Porównanie do brzuszka Anny Lewandowskiej
Jak wygląda brzuch w 5. miesiącu ciąży? Porównanie do brzuszka Anny Lewandowskiej - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.07.2020 15:32
Nie ma co się oszukiwać - widać dwie ciąże
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.07.2020 16:40
Brzuch ciągnięty, ręce jak ubite były tak są. Aniu oszukując nas oszukujesz siebie. Idź do psychologa.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.07.2020 15:55
Tutaj na zdjęciach wygląda dobrze ponieważ są pozowane . Ciekawe jak wygląda gdy nie pozuje do zdjęć ? To trochę oszustwo oraz zakłamywanie obrazu kobiety.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie