Blanka Lipińska w hotelu tylko dla dorosłych. Fani: „Kiedyś będziesz żałowała, że nie masz dzieci”

Pisarka wyraziła zadowolenie z braku obecności dzieci w obiekcie. Jej fankom się to nie spodobało.
Blanka Lipińska w hotelu tylko dla dorosłych. Fani: „Kiedyś będziesz żałowała, że nie masz dzieci”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/blanka_lipinska)
29.07.2020

Blanka Lipińska, autorka kontrowersyjnej powieści erotycznej “365 dni”, której ekranizacja wciąż bije rekordy popularności na Netflixie, chętnie chwali się w Internecie swoim życiem prywatnym. Właściwie nie ma dnia, żeby pisarka nie nagrywała dla swoich fanów obszernych InstaStories albo nie publikowała nowych zdjęć.  

Zobacz również: Apel o usunięcie „365 dni” z Netflixa. „Promuje przemoc i kulturę gwałtu”

Od kilku miesięcy Lipińska skrupulatnie dokumentuje w Sieci swój związek z muzykiem Aleksandrem Milwiw-Baronem. Obecnie para przebywa na wakacjach w słonecznej Grecji, a celebrytka na bieżąco relacjonuje ich pobyt. W jednym z InstaStories podzieliła się informacją, że obiekt, w którym się zatrzymali, to luksusowy hotel tylko dla dorosłych. Z tego powodu na pisarkę spadła fala negatywnych komentarzy. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Blanka Lipińska skrytykowana za pobyt w hotelu tylko dla dorosłych

Blanka Lipińska pochwaliła się fanom, że hotel, który razem z Baronem wybrała na swoje wielkie greckie wakacje gości tylko i wyłącznie osoby dorosłe, a dzieci nie mają tam wstępu. Celebrytka bardzo chwaliła sobie takie rozwiązanie i wyraziła zadowolenie z braku obecności dzieci w obiekcie. Z tego powodu spotkała się jednak z krytyką ze strony części fanek. 

Czemu w swojej relacji podkreśla pani, że na szczęście jest to hotel dla dorosłychSama kiedyś byłaś dzieckiem i myślę, że wtedy nie chciałabyś, aby traktowano cię jako tę gorszą grupę ludzi. Myślę, że kiedyś będziesz żałowała, że nie masz dzieci i nie ma ci kto podać szklanki wody. Przemyśl to, co mówisz  

- napisała jedna z komentujących. Lipińska nie pozostawiła tej krytyki bez odpowiedzi. 

Lubię ludzi, którzy uważają, że dzieci są od przynoszenia wody, a sprowadza się je na ten świat, by robiły coś dla nas i nam służyły – egoizm level master 

- odpowiedziała celebrytka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Podzieliła się też komentarzami innych fanek, które podzielają jej opinię na temat hoteli tylko dla dorosłych. Wśród nich nie brakowało również szczęśliwych mam. 

Co sądzicie o awanturze na Instagramie Blanki Lipińskiej w kontekście hotelu tylko dla dorosłych? Jakie jest wasze zdanie na temat tego typu miejsc? 

Zobacz również: Aneta chce zakazać dzieciom wstępu na plaże. "Są niewychowane. Zrujnowały mi wakacje!"

Polecane wideo

One już nie wstydzą się siwego odrostu. Fryzjer pokazał im genialny sposób
One już nie wstydzą się siwego odrostu. Fryzjer pokazał im genialny sposób - zdjęcie 1
Komentarze (28)
Ocena: 5 / 5
ciasteczko (Ocena: 5) 31.07.2020 16:19
Lepiej jest nie mieć dzieci,ale to już wybór kobiety.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 30.07.2020 12:43
Lepiej żałować że się nie ma niż że się je ma!
odpowiedz
Ela (Ocena: 5) 30.07.2020 10:07
Moja mama wychowała czworo dzieci (córki). Każdej powodzi się bardzo dobrze. Co miała podzieliła sprawiedliwie nigdy nie myślała żeby kupić sobie coś nowego bo tej potrzeba to a to dla tej to i tp. Ja urodziłam się po dziesięcioletniej przerwie od najstarszej siostry, rodzice nie mieli już zdrowia aby pomóc mi tak jak starszym siostrą budowy domów otwieranie biznesów. Dzisiaj zostałam przy mamie tylko ja. Te wpadną na kawę rzucą dwie stówki co starczy na tydzień żeby kupić pieluchy i jadą zadowolone bo spełniły obowiązek. Ja zostaje sama ze wszystkim. Nie mam lat pracy nie będę miała emerytury. Nic mi się nie należy bo mąż dobrze zarabia. Tylko że widzimy się dwa razy w roku to są koszty utrzymania mnie i dzieci i mamy jej emerytura to są tylko lekarstwa a gdzie reszta. Ale tak naprawdę marzę o jednym. O dwu tygodniowym urlopie na pięknej wyspie aby odpocząć. Co z tego że mama ma 4 dzieci. Gdzie te dzieci są.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 30.07.2020 09:42
Blanka, no kto ci szklankę szampana na starość poda? Powinnaś mieć dziecko, bo bez dziecka wydajesz się wszystkim dzieciatym "nie z ich ligi", więc będą cię nienawidzić. Za dobrze masz, bezdzietna celebrytko!
odpowiedz
Też matka (Ocena: 5) 30.07.2020 09:23
Są hotele z atrakcjami dla dzieci nikt im nie broni tam wypoczywać. Tak samo jest z hotelami dla dorosłych też mają prawo do odpoczynku. Nie każdy musi mieć dzieci. Jak obserwuję czasem rodziców którzy 50 razy flegmatycznym głosem upominają dzieci które mają to w dooopie to mnie szła. Bierze. Szybciej się dziecko utopi niż ona zareaguje. Co to za odpoczynek.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie