Anna Lewandowska pokazuje zdjęcie z drugim podbródkiem. „Nikt nie jest idealny”

Trenerka nawołuje do samoakceptacji.
Anna Lewandowska pokazuje zdjęcie z drugim podbródkiem. „Nikt nie jest idealny”
fot. Instagram (instagram.com/annalewandowskahpba)
27.07.2020

Jak każda gwiazda, Anna Lewandowska wiele razy padła ofiarą hejtu ze strony użytkowników. Nawet w internecie kobiety są nieustannie narażone na ocenę i przykre komentarze internautów dotyczące ich wyglądu i nie tylko. A już zwłaszcza, kiedy dotyczy to osób publicznych.

Zobacz również: Anna Lewandowska pokazała, jak NAPRAWDĘ wygląda jej brzuch po drugim porodzie!

Żona sławnego piłkarza postanowiła zabrać głos w tej sprawie i przypomnieć obserwatorkom o tym, jak ważna jest akceptacja swojego nieidealnego ciała, aby w dzisiejszych czasach nie zatracić siebie.

Anna Lewandowska: niekorzystne zdjęcie

Trenerka na Instagramie zazwyczaj zamieszcza zdjęcia z treningów albo urocze selfie z ukochaną rodziną. Jej profil uchodzi za jeden z tych, który pokazuje idealny styl życia. Bogate wnętrza, modne ciuchy, fit jedzenie i podróże do ciepłych krajów... a do tego perfekcyjna sylwetka. Tym razem było jednak zupełnie inaczej. Ania podzieliła się swoim niekorzystnym zdjęciem, aby uświadomić obserwatorkom coś bardzo istotnego.

Anna Lewandowska pokazała na nim swoje zmarszczki i drugi podbródek. Dla porównania po lewej stronie widzimy uśmiechnięte selfie gwiazdy, które prawdopodobnie zostałoby opublikowane na jej profilu jako jedyne, gdyby nie ważny apel. Co chciała przekazać kobietom?

Trenerka przypomina o samoakceptacji 

W dobie social media, wszyscy możemy być poddani OCENIE. Przypomnij sobie, że nikt nie jest idealny i zacznij akceptować siebie w obecnej wersji 😉 Dzięki inności jesteśmy ciekawi i niebanalni. Nikt nie jest taki sam 👌 Uczucie akceptowania siebie, bycie wyrozumiałym a jednocześnie dumnym jest fajne. Taaaaaak!

- napisała Ania na Instagramie.

Fanki są jej bardzo wdzięczne za ten wpis oraz szczerość. Nie dość, że gwiazda zwróciła uwagę na ważny problem, to po raz kolejny udowodniła, że ma ogromny dystans do siebie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W dobie social media, wszyscy możemy być poddani OCENIE. ️SAMOAKCEPTACJIA️ Gigantyczny odzew na posta i video, które niedawno wrzuciłam na IG i IS jest tego dowodem. Przypomnij sobie, że nikt nie jest idealny i zacznij akceptować siebie w obecnej wersji Dzięki inności jesteśmy ciekawi i niebanalni. Nikt nie jest taki sam Uczucie akceptowania siebie, bycie wyrozumiałym a jednocześnie dumnym jest fajne. Taaaaaak! Trenuję z Wami od miesiąca na LIVE na Instagramie, od 5 tygodnia po porodzie, w krótkich topach (specjalnie) , widzicie mnie taką, jaka jestem - czyli po urodzeniu dwójki przespwspaniałych dzieci ️ Szanujmy siebie, traktujmy dobrze nasze ciała, dbajmy o nie. #annalewandowska #instagram #challengeworkout #photo #smile #samoakceptacja

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na początku #FighterChallenge wspominałam, że poza gośćmi na moich LIVE-ach, punktem zwrotnym wyzwania jest jeszcze jeden... CEL SAMOAKCEPTACJA. JAK TO JEST U WAS Z SAMOAKCEPTACJĄ? TRENING, który codziennie robicie z appką lub ze mną na LIVE jest jednym z czynników procesu samoakceptacji. A to oznacza, że będąc w naszym wyzwaniu, chcąc nie chcąc, uczestniczysz w takim procesie ____________ Kolejny LIVE ŚRODA I CZWARTEK 18:30 Już w najbliższy czwartek do mojego LIVE treningu zaproszę kilka osób jednocześnie. Od pierwszego dnia, bacznie obserwuje Wasze poczynania i nie ukrywam, mam swoje typy, niemniej chciałabym Was poprosić o zgłoszenia w komentarzach Przeczytam każde jedno i do środy podejmę decyzję. Co Wy na to? __ #annalewandowska #healthyplanbyann #dietandtrainingbyann #friends

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Zobacz również: Jak pokochać swoje ciało? 5 pomocnych wskazówek

Polecane wideo

Tak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy. Imponujące wnętrza!
Tak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy. Imponujące wnętrza! - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.09.2020 21:31
Narcystyczny brzydal.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.07.2020 10:41
Ona naprawdę myśli, ktoś ją uważał wcześniej za chodzący ideał??? co za obrzydliwy narcyz
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.07.2020 00:46
Taka samoakceptacja, że na zdjęciu na dmuchanym materacu podpiera się przedramionami i kolanami, by optycznie zaokrąglić zad. No przeakceptacja!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.07.2020 15:15
Ha ha ha. Czy ona nie czyta komentarzy? Kobieto, oprócz dobrych ujęć przerabiasz zdjęcia w Photoshopie. To jest samoakceptacja?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie