Anna Lewandowska pokazała, jak NAPRAWDĘ wygląda jej brzuch po drugim porodzie!

Fanki nie kryją zachwytu: „Wygląda jak my”.
Anna Lewandowska pokazała, jak NAPRAWDĘ wygląda jej brzuch po drugim porodzie!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
21.07.2020

Wczoraj zrobiło się głośno o zdjęciach Ani i Roberta Lewandowskich, które oboje zamieścili w weekend na swoich instagramowych profilach. Choć fotografie były do siebie bardzo podobne i przedstawiały małżonków wyszykowanych na wesele ich znajomych, followersi dopatrzyli się drobnej różnicy na obu zdjęciach. Chodziło mianowicie o wypukłość na brzuchu trenerki, która była widoczna w poście Roberta, a niewidoczna w poście Ani. To spowodowało lawinę domniemań, że fit-mama retuszuje swoje ciało. Bardziej prawdopodobne wydaje się jednak to, że na obu fotografiach Lewandowska pozuje nieco inaczej i stąd ta różnica w wyglądzie sylwetki. Przypomnijmy:

Anna Lewandowska retuszuje swój brzuch? Fani porównali zdjęcia wrzucone przez nią i Roberta

Dzisiaj z kolei trenerka podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym pokazała odsłonięty brzuch. Nie widać na nim kaloryfera, tylko ciało kobiety, która kilka tygodni wcześniej urodziła drugie dziecko. Przy fotografii Ania napisała post o samoakceptacji:

„Na początku #FighterChallenge wspominałam, że poza gośćmi na moich LIVE-ach, punktem zwrotnym wyzwania jest jeszcze jeden...
CEL- SAMOAKCEPTACJA.
JAK TO JEST U WAS Z SAMOAKCEPTACJĄ?

TRENING, który codziennie robicie z appką lub ze mną na LIVE jest jednym z czynników procesu samoakceptacji. A to oznacza, że będąc w naszym wyzwaniu, chcąc nie chcąc, uczestniczysz w takim procesie”.

Fotografia bardzo przypadła do gustu followersom Lewandowskiej:

„Szacun za zdjęcie brzuszka. I co? Lewa też jest normalna jak my i wygląda jak my”
„Wyglądasz jak dziewczyna z sąsiedztwa”
„Ale fajnie, tak mega naturalnie”
„Prawdziwa, normalna dziewczyna z ciebie”

- pisały w komentarzach. Wam też się podoba to zdjęcie?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na początku #FighterChallenge wspominałam, że poza gośćmi na moich LIVE-ach, punktem zwrotnym wyzwania jest jeszcze jeden... CEL SAMOAKCEPTACJA. JAK TO JEST U WAS Z SAMOAKCEPTACJĄ? TRENING, który codziennie robicie z appką lub ze mną na LIVE jest jednym z czynników procesu samoakceptacji. A to oznacza, że będąc w naszym wyzwaniu, chcąc nie chcąc, uczestniczysz w takim procesie ____________ Kolejny LIVE ŚRODA I CZWARTEK 18:30 Już w najbliższy czwartek do mojego LIVE treningu zaproszę kilka osób jednocześnie. Od pierwszego dnia, bacznie obserwuje Wasze poczynania i nie ukrywam, mam swoje typy, niemniej chciałabym Was poprosić o zgłoszenia w komentarzach Przeczytam każde jedno i do środy podejmę decyzję. Co Wy na to? __ #annalewandowska #healthyplanbyann #dietandtrainingbyann #friends

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Polecane wideo

Jak wygląda brzuch w 5. miesiącu ciąży? Porównanie do brzuszka Anny Lewandowskiej
Jak wygląda brzuch w 5. miesiącu ciąży? Porównanie do brzuszka Anny Lewandowskiej - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 4.56 / 5
Elwira (Ocena: 5) 21.07.2020 22:43
Jej brzuch i tak rewelacyjnie wygląda po dwóch ciążach. U mnie niestety nadmiar skóry pozostał, pomimo tego, że w ciąży nie przytyłam wiele. Zdecydowałam się na operację plastyczną brzucha, byłam najpierw na konsultacji u dr Olender, później postawiłam też na jej klinikę, w Żarkach Letnisko. I uważam, że to był dobry pomysł, bo w tym momencie bez skrępowania mogę założyć bikini.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 21.07.2020 18:41
Spier.dalać z nią
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 21.07.2020 13:15
Co mają ludzie w głowach obserwujących te celebryty.. Brak własnego życia wychodzi teraz u fanek..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.07.2020 12:31
Przyłapali ja na klamstwie, to teraz robi z siebie pro-naturalnosc i odsłania nagle to, co retuszowala. Nie mogę znieść jej dwulicowości.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.07.2020 12:26
Zakochana w sobie atencjuszka
odpowiedz

Polecane dla Ciebie