Henio Majdan miał nazywać się zupełnie inaczej. Małgorzata Rozenek podjęła decyzję w ostatniej chwili!

Jeszcze w drodze do szpitala Perfekcyjna Pani Domu myślała o innym imieniu. Jakim?
Henio Majdan miał nazywać się zupełnie inaczej. Małgorzata Rozenek podjęła decyzję w ostatniej chwili!
fot. Instagram (instagram.com/m_rozenek)
16.07.2020

O ciąży Małgorzaty Rozenek było w mediach naprawdę głośno. Rodzina Majdanów od dawna starała się o dziecko i nie mogła doczekać się swojego pierwszego potomka. Dla Radka wcielenie się w rolę ojca to zupełna nowość. Z kolei przyszła mama długo przygotowywała dla synka idealny pokoik, który możecie obejrzeć TUTAJ.

Gdy maleństwo pojawiło się na świecie, rodzice poinformowali o jego pięknym, tradycyjnym imieniu. Henio Majdan był na ustach wszystkich i pozował dumnie na zdjęciach z mamą, a nawet rodzinnymi pupilami. Wyglądało to naprawdę uroczo. Fani od razu pokochali małego celebrytę.

Zobacz również: Jak Maja Hyży dała na imię córce?

Okazuje się, że Perfekcyjna Pani Domu jeszcze w drodze do szpitala miała zupełnie inny plan na imię dla maluszka. Wszystko wskazuje jednak na to, że podjęła właściwą decyzję.

Jak Małgorzata Rozenek chciała nazwać Henia Majdana?

Mimo, że Małgorzata Rozenek chciała swojego trzeciego syna również obdarować tradycyjnym, polskim imieniem, to okazuje się, że w planach początkowo miała zupełnie co innego. Podobno tuż przed przyjazdem do szpitala nadal zastanawiała się właśnie nad tym imieniem.

Osoba z otoczenia gwiazdy zdradziła portalowi Plotek, że na Gonię i małego chłopca miała czekać w domu niespodzianka w postaci ogromnego plakatu z imieniem... Franciszek. Swoją decyzję "Perfekcyjna" zmieniła, gdy maleństwo pojawiło się już na świecie. Teraz już nikt nie wyobraża sobie innej możliwości.

Do samego końca nie wiedziała, jak go nazwie. Wiedziała jednak, że będzie to staropolskie imię, ponieważ ma do takich słabość. Jeszcze w drodze do szpitala obstawała za Franciszkiem, ale kiedy chłopiec pojawił się na świecie, podjęli z Radkiem decyzję, że będzie to Henryk

- zdradził portalowi Plotek informator.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W garderobie, w przerwie między ujęciami łapiemy każdą chwilę razem Henryk co prawda wygląda na znudzonego, ale ja kocham ten czas #gangmajdana też nie narzeka tym bardziej porusza historia jak ta, ze schroniska w Radysach. Ogrom cierpienia zwierząt tam żyjących jest dla mnie niewyobrażalny tym bardziej się cieszę, że są ludzie i organizacje, które stają w ich obronie. Najważniejsze czego te psy potrzebują to kochającego domu. Kochani wejdźcie proszę na moje story i poznajcie wspaniałe psy, które czekają na Waszą miłość. Może wśród nich jest Twój przyszły przyjaciel?

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Henryk Waleczny i jego przyjaciółka Wydra, zbierają siły na noc #henrykwaleczny #dzidziuśmajdana #idzieniebociemnąnocą #powernap #fisherprice #wydrausypianka

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Uważacie, że podjęła dobrą decyzję?

Zobacz również: Barbara Kurdej-Szatan wybrała imię dla dziecka. „Jest polskie, piękne i tradycyjne”

Polecane wideo

Te gwiazdy urodzą w czasie pandemii. Jesteśmy świadkami prawdziwego baby boom w show-biznesie!
Te gwiazdy urodzą w czasie pandemii. Jesteśmy świadkami prawdziwego baby boom w show-biznesie! - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 1) 18.07.2020 20:49
"Mimo, że Małgorzata Rozenek chciała swojego trzeciego syna również obdarować tradycyjnym, polskim imieniem, to okazuje się, że w planach początkowo miała zupełnie co innego. Podobno tuż przed przyjazdem do szpitala nadal zastanawiała się właśnie nad tym imieniem." Ani Henryk, ani Franciszek ani nawet Tadeusz nie są tradycyjnymi polskimi imionami.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.07.2020 15:53
Co to za moda na stare imiona jak to brzmi.. Dajcie spokój.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie