Paul Wesley z „Pamiętników wampirów” ma polskie korzenie. Zdradził, na kogo zagłosuje w wyborach prezydenckich

Aktor jest dumny ze swojego pochodzenia i zamierza skorzystać z prawa wyborczego.
Paul Wesley z „Pamiętników wampirów” ma polskie korzenie. Zdradził, na kogo zagłosuje w wyborach prezydenckich
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/paulwesley/)
10.07.2020

Paul Wesley to jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów polskiego pochodzenia. Jego prawdziwe nazwisko brzmi Paweł Tomasz Wasilewski. Paul jest synem Polaków, którzy wyemigrowali do Stanów Zjednoczonych. Wesley największą popularność zdobył dzięki jednej z głównych ról w kultowym serialu “Pamiętniki wampirów”, gdzie wcielał się w postać Stefana Salvatore. 

Zobacz również: Netflix wreszcie odpowiedział na skargi w związku z „365 dni”. Czy polski erotyk zniknie z platformy?

Paul Wesley nigdy nie ukrywał swojego polskiego pochodzenia. Wręcz przeciwnie – aktor jest z niego bardzo dumny i podkreśla je na każdym kroku. Płynnie mówi też po polsku i odwiedza ojczyznę gdy tylko może. Ostatnio Paul zdradził, że skorzysta z możliwości jakie oferuje mu polskie obywatelstwo i weźmie udział w wyborach prezydenckich 2020. Przy okazji zdradził też, na kogo odda swój głos. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paul Wesley (@paulwesley)

Paul Wesley z „Pamiętników wampirów” zagłosuje w polskich wyborach

W jednym z wpisów na Twitterze Paul Wesley podzielił się z fanami informacją, że skorzysta ze swojego prawa wyborczego i w tym roku po raz pierwszy weźmie udział w polskich wyborach 

Jestem dumny z tego, że po raz pierwszy zagłosuję w tegorocznych polskich wyborach prezydenckich! 

- napisał gwiazdor “Pamiętników wampirów”.

W swoim wpisie oznaczył też jednego z kandydatów na prezydenta - Rafała Trzaskowskiego. Wesley nie zdradził więc bezpośrednio na kogo zagłosuje, ale wygląda na to, że jego wybór jest dość jasny. 

Zobacz również: Krzysztof Jackowski przewidział, kto wygra wybory prezydenckie. Zdradził, jaka przyszłość czeka Polskę

Polecane wideo

Michele Morrone będzie miał konkurencję. Zobacz, kto zagra w „Dziewczynach z Dubaju”!
Michele Morrone będzie miał konkurencję. Zobacz, kto zagra w „Dziewczynach z Dubaju”! - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 11.07.2020 18:58
Dla mnie to niepojęte, że osoba, która nigdy nie mieszkała w Polsce i pewnie też mieszkać nigdy nie będzie, ma wpływ na los kraju. Może odrazu niech cały świat głosuje, bo kto wie czy w 9 pokoleniu od strony ojca nie było jakiegoś polaka? Jego rodzice wybrali życie daleko od Polski, on wybrał życie daleko od Polski (bo samo to, że nie wstydzi się swoich korzeni jest mało ważne), więc czemu chcą decydować o Polsce. Niech głosują u siebie, w kraju, w którym żyją, do listopada dużo nie zostało.
odpowiedz
weeeeeeeeeeee (Ocena: 1) 11.07.2020 09:26
weeeeeeeeeeee
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.07.2020 23:45
Z jakiej racji głosują ludzie na emigracji i to jeszcze nie w Europie ?! Śmiech na sali... Ktoś, kto żyje w innym kraju będzie mi wybierał prezydenta i prawo, a i tak w Polsce nie mieszka i nigdy nie będzie się użerał z motłochem, którego wybierze. Masakra...kto im dał takie pozwolenie?! Tylko i wyłącznie ludzie mieszkający w Polsce powinni głosować.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.07.2020 19:24
Piosenkarka Shakira zdradziła, na kogo zagłosuje w wyborach prezydenckich. "Odkąd pamiętam moja mamasita kupowała polski majonez marki Winiary. Jestem zobowiązana wobec Polski." - dodaje gwiazda.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie