Pierwszy post Małgorzaty Rozenek-Majdan po porodzie: „Mały Cud”

„Przez naszych lekarzy nazywany Henrykiem Walecznym, kiedyś Wam opowiem dlaczego...” – dodała na Instagramie.
Pierwszy post Małgorzaty Rozenek-Majdan po porodzie: „Mały Cud”
Fot. instagram.com (https://www.instagram.com/m_rozenek/)
12.06.2020

Ciąża Małgorzaty Rozenek-Majdan od początku budziła wśród fanów gwiazdy ogromne emocje. Perfekcyjna Pani Domu nie ukrywała bowiem nigdy, że wraz z mężem skorzystała z metody in vitro, która powiodła się dopiero po kilku nieudanych próbach. Wszyscy fani Małgosi trzymali więc kciuki za to, aby dzidziuś urodził się cały i zdrowy. W środę 10 czerwca dumny Radosław Majdan ogłosił na Instagramie, że jego synek jest już na świecie: Radosław Majdan pokazał synka i zdradził jego IMIĘ!

Teraz na temat małego Henia wypowiedziała się również szczęśliwa mama. W social mediach zamieściła dwa słodkie zdjęcia synka, a w poście napisała:

Do Stasia i Tadzia dołączył Heniuś 💙 mały Cud 💙 przez naszych lekarzy nazywany Henrykiem Walecznym, kiedyś Wam opowiem dlaczego... zmienił nasz świat, a mnie i Radosława napełnił wielką wdzięcznością i miłością 💙 bardzo Wam wszystkim dziękuje za wzruszające i pełne miłości wiadomości. Czytałam je wszystkie i tak ciepło mi się na sercu robiło, że tyle dobra i pozytywnej energii jest wokół Henryczka. DZIĘKUJE WAM za to 💙Jeszcze chwilę tu zostaniemy, ale za jakiś czas wracam do synów, bo jak „każda Mama kocham wszystkie swoje dzieci, każde z osobna i każde najwięcej." 💙

Małgosi i Heniowi życzymy zatem dużo zdrowia i szybkiego powrotu do domu!

Polecane wideo

Sławne mamy ubrane tak samo jak ich pociechy. Wyglądają uroczo! ♥
Sławne mamy ubrane tak samo jak ich pociechy. Wyglądają uroczo! ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.06.2020 10:32
fajny maluch :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie