Małgorzata Rozenek-Majdan URODZIŁA!

Radosław Majdan został tatą!
Małgorzata Rozenek-Majdan URODZIŁA!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/m_rozenek/)
10.06.2020

Ciąża Małgorzaty Rozenek-Majdan od początku budziła ogromne zainteresowanie. Gwiazda nie ukrywała bowiem, że wspólnie z Radosławem Majdanem skorzystali z metody in vitro, która powiodła się dopiero po kilku nieudanych próbach. Od kiedy mąż Perfekcyjnej Pani Domu potwierdził na koncercie grupy IRA, że faktycznie wkrótce po raz pierwszy zostanie tatą, wszyscy fani śledzili rozwój sytuacji. Sportowiec zamieścił wówczas wzruszający post na Instagramie:

W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza). Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham... dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze.

Przez całą ciążę piłkarz rozpieszczał żonę i zabierał ją na liczne wycieczki oraz do spa. Pod koniec maja małżonkowie pokazali również swoim fanom, jak urządzili pokoik malucha: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała śliczny pokoik dla synka! „Jest dzidziusiowo, ale męsko”

Wczoraj z kolei Małgosia wybrała się do salonu piękności po raz ostatni przed porodem, potem spakowała walizki do szpitala i… wszystko wskazuje na to, że dzisiaj szczęśliwie po raz trzeci została mamą. Tak przynajmniej donosi serwis pudelek.pl:

W końcu nadszedł ten dzień, w którym możemy ogłosić, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali rodzicami. Jak wcześniej potwierdzili już sami szczęśliwi rodzice, na świat przyszedł ich synek. Nie wiemy na razie, jakie imię zechcą nadać chłopcu szczęśliwi rodzice.

Serdecznie gratulujemy!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odnalazłem w sobie zew majsterkowiczai złotej raczki zawsze uważałem , ze najważniejsza jest motywacja

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Polecane wideo

Sławne mamy ubrane tak samo jak ich pociechy. Wyglądają uroczo! ♥
Sławne mamy ubrane tak samo jak ich pociechy. Wyglądają uroczo! ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 10.06.2020 13:03
Tak pisali już dawno że ma cesarkę na 1 albo 10 czerwca
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 10.06.2020 11:08
z całym szacunkiem (sama rodzę w najbliższych dniach 3. dziecko), ale NARESZCIE... chociaż pewnie teraz się zacznie boom noworodkowy i wysyp niusów z tym związany... tak czy siak - gratulacje!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.06.2020 10:12
no i super, gratulacje
odpowiedz

Polecane dla Ciebie