Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie po nieprzespanej nocy. Laura i Klara dają jej popalić!

Jest rozczochrana i bez makijażu. "Poproszę wiadro kawy!!!"
Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie po nieprzespanej nocy. Laura i Klara dają jej popalić!
fot. Instagram (instagram.com/annalewandowskahpba)
28.05.2020

Anna Lewandowska od trzech tygodni jest już szczęśliwą mamą dwójki dzieci. O jej drugiej ciąży przez ostatnie miesiące było naprawdę głośno w mediach. Portale publikowały zdjęcia trenerki z powiększonym brzuszkiem oraz przygotowany dla córki pokój dziecięcy.

Zobacz również: Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po dwóch porodach

Gwiazda przedstawia na swoim profilu bardzo sielankowy obraz macierzyństwa w stylu glamour i podkreśla, że rola matki dodała jej ogromnych skrzydeł. Jak się okazuje, nie zawsze wygląda to tak idealnie jak na zamieszczanych zdjęciach. Teraz trenerka zajmuje się już nie tylko 3-letnią Klarą, ale i maleńką Laurą. Dziś rano postanowiła podzielić się z fanami swoim bardzo naturalnym wizerunkiem i refleksją z nieprzespanej nocy.

Anna Lewandowska bez makijażu

Anna Lewandowska wbrew plotkom nie korzysta z dodatkowej pomocy niań czy opiekunek. Z opieką nad dziećmi radzi sobie samodzielnie, choć zdarza się, że odciążają ją w tym babcie dziewczynek. Z kolei Robert Lewandowski ze względu na charakter swojej pracy, często jest w rozjazdach.

Okazało się, że tej nocy córeczki mocno dały popalić swojej mamie. Trenerka opublikowała na Instagramie rozczulające zdjęcie w rozczochranym koczku i z mocno podkrążonymi oczami, pisząc:

Po dzisiejszej nocy... 1:0 dla moich dzieci 💆🏻‍♀️🤪 KAWY POPROSZĘ 😂 najlepiej wiadro🤪 Znacie to?

- podzieliła się żartobliwie z obserwatorami.

Zobacz również: Tatiana Okupnik pokazała na zdjęciach, jak wyglądało jej ciało po porodzie: „Nie są ładne, ale prawdziwe”

Natychmiast odezwały się solidarne głosy innych matek, a nawet koleżanek z show-biznesu.

Oj, znamy🙃♥️ Ja też przegrałam 🙈🙈🙈

- skomentowała dziennikarka, Beata Sadowska.

"Aniu mimo ciężkiej nocy i tak ślicznie wyglądasz❤️"

"Oj Kochana❤️Moja najstarsza córka nie przespała ani jednej nocy przez 3 lata!!! Ze zmęczenia zdarzyło mi się np. wejść w ścianę 🙈całym sercem jestem z Tobą ❤️❤️❤️"

"Wyglądam dzisiaj gorzej od Ciebie o tej porze, a nie mam dzieci 🤣" - czytamy dodające otuchy słowa pod wpisem.

Pomimo wzmianki o kawie, trenerka nie zapomniała oczywiście przypomnieć swoim fanom, aby dbali o prawidłowe nawodnienie każdego dnia. "Ile wody już wypiłaś/wypiłeś? Ja 1 litr" - napisała.

Anna Lewandowska

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kobietą być Od zawsze na tym świecie KOBIETA, łączy wiele ról... kocha, tworzy, buduje, pomaga, wspiera, pracuje, uczy, walczy, jest silna i odpowiedzialna... mogę wymieniać w nieskończoność. Kobieta potrafi zamieniać marzenia w plany bo wie, że nie trzeba się ich bać. Kobieta potrafi zamienić siłę z zaciśniętych pięści na taką, która emanuja spokojem - bo zna swoją wartość. Kobieta wie, jak walczyć z ludzkimi słabościami zamiast z ludźmi - bo jest dobrym obserwatorem. Kobieta potrafi przyznać się do błędów - bo jest pokorna i otwarta na zmiany. Kobieta wie, jakie są priorytety w życiu człowieka - bo zna swój potencjał. Kobieta potrafi zrezygnować ze swoich planów dla męża, dziecka, rodziny - bo kocha prawdziwie. Kobieta potrafi słuchać i dawać nadzieję - bo jej największa mocą jest wrażliwość. Dzisiejszy dzień jest jest dobrą okazją, żeby pomyśleć, jakie naprawdę jesteśmy a nie jak chciałybyśmy być postrzegane. W tym dniu, życzę nam wszystkim, abyśmy zawsze miały wybór i dokonywały najlepszych. Doceniajmy się, dbajmy o siebie i wyciągajmy wnioski z niepowodzeń i powodzeń - to jest podstawa równowagi i harmonii. Tego nam wszystkim życzę w naszym Dniu Kobitki Wasza Ann #annalewandowska #women #dzienkobiet

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

miłość #love #forever #bedziedobrze

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś spojrzałam na siebie oczami Ani sprzed kilku lat. Zadziwia mnie to, jak bardzo zmieniły mnie ostatnie lata. Z dziewczyny w dresie, skupionej na sporcie, na osiągnięciach stałam się MAMĄ dwóch cudownych szkrabów. Dla nich potrafię zrezygnować z wielu rzeczy, które kiedyś wydawały się dla mnie ważne. Ale nie zrezygnowałam ze swoich pasji. Nadal są istotne, mimo, że nie najważniejsze. Stopniowo nauczyłam się łączyć wiele ról. Między innymi dzięki temu, że swoje pomysły czy cele zapisuję, w głowie tworzę mapę działania (polecam), do którego płynnie przechodzę, biorąc pod uwagę tylko te realne scenariusze Mam PLAN i tego sie TRZYMAM. Taka moja mała refleksja na dziś. MIŁEJ NIEDZIELI ️ ANN #annalewandowska

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Zobacz również: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała śliczny pokoik dla synka! „Jest dzidziusiowo, ale męsko”

Polecane wideo

Te gwiazdy urodzą w czasie pandemii. Jesteśmy świadkami prawdziwego baby boom w show-biznesie!
Te gwiazdy urodzą w czasie pandemii. Jesteśmy świadkami prawdziwego baby boom w show-biznesie! - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 2.33 / 5
gość (Ocena: 1) 01.06.2020 00:04
mimo okropnego zmęczenia i niespania dała radę wrzucić parę fotek ...jaka biedula ...czego sie nie robi dla pieniędzy ,prawda pani aniu ?
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 31.05.2020 14:13
Wielkie mi halo. Ona ma chociaż sprzątaczki, które wynajmuje za kasę męża, a co ma powiedzieć zwykła, normalna osoba?
odpowiedz
Gościówa (Ocena: 5) 29.05.2020 11:47
Naprawdę?? szkoda że porannym sran**em się jeszcze nie pochwaliła....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie