Tatiana Okupnik pokazała na zdjęciach, jak wyglądało jej ciało po porodzie: „Nie są ładne, ale prawdziwe”

Z okazji Dnia Mamy piosenkarka podzieliła się kilkoma szczerymi przemyśleniami.
Tatiana Okupnik pokazała na zdjęciach, jak wyglądało jej ciało po porodzie: „Nie są ładne, ale prawdziwe”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tatianaokupnik/)
27.05.2020

Kilka lat temu Tatiana Okupnik była jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Nagrywała hity z grupą Blue Cafe, reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji i zasiadała w jury programu „X Factor”. Potem gwiazda założyła rodzinę i skupiła się na wychowaniu dzieci, więc w mediach nie pojawiała się już tak często, jak wcześniej.

Ostatnio jednak ponownie zrobiło się o niej głośno, a wszystko za sprawą bardzo trudnego wyznania na temat traumy, jakiej Okupnik doświadczyła po porodach. Z okazji Dnia Matki była wokalistka Blue Cafe ponownie postanowiła pokazać, że nie zawsze macierzyństwo jest tak cukierkowe, jak wszyscy byśmy sobie życzyli i nierzadko kobiety muszą zmagać się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po dwóch porodach

Dzień Mam. Każda Mama ma inną historię. Każda ma swoje problemy. Nie ma co się porównywać. Postanowiłam pokazać mały wycinek tego co u mnie się zadziało po porodzie. Nie miałam wpływu na to, że podczas porodu wkradł się błąd personelu. Podano mi m.in. za dużo kroplówek. O innych pomyłkach opowiedziałam w filmie o pierwszym porodzie. Taka moja historia. Nawet jak było mi bardzo źle w związku z różnymi komplikacjami poporodowymi z nikim się nie porównywałam, bo wiedziałam, że to bez sensu. Nie chciałam się tez z nikim ścigać w dochodzeniu do formy, bo mój organizm jest inny niż Twój. Ja ciągle próbuje dojść do formy. Co mi się uda poprawić to poprawię i nie mam na myśli tylko operacji plastycznych, choć te czasami są dziewczynom potrzebne, żeby mogły zaakceptować siebie na nowo. Będę szukała siebie w sobie;), siebie w nowej roli.

- napisała na Instagramie i dodała:

Moje ciało dało mi dwa kochane robale. Przeszło wiele i muszę to zaakceptować. Przede wszystkim muszę się podobać sobie! Te zdjęcia, które zamieszczam nie są ładne ale prawdziwe. Tak samo jak prawdziwe są zdjęcia dziewczyn, które szybko doszły do formy. Niektóre z Was mają lżejsze inne cięższe historie. Każda z nas musi sobie po swojemu radzić. Obyśmy miały dla siebie jak najwięcej empatii.
Wszystkiego naj Mamy...

Na profilu piosenkarki możemy zobaczyć fotografie jej bardzo opuchniętych nóg, a także zdjęcie Tatiany z dziećmi, na którym napisała: „Oni cudni, ale nie zawsze jest cudnie”.

Doceniacie szczerość wokalistki i to, że dzieli się z obserwatorami prawdziwym, choć nie zawsze kolorowym obrazem macierzyństwa?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała śliczny pokoik dla synka! „Jest dzidziusiowo, ale męsko”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Multi Emoti. Dzień Mam. Każda Mama ma inną historię. Każda ma swoje problemy. Nie ma co się porównywać. Postanowiłam pokazać mały wycinek tego co u mnie się zadziało po porodzie. Nie miałam wpływu na to, że podczas porodu wkradł się błąd personelu. Podano mi m.in. za dużo kroplówek. O innych pomyłkach opowiedziałam w filmie o pierwszym porodzie. Taka moja historia. Nawet jak było mi bardzo źle w związku z różnymi komplikacjami poporodowymi z nikim się nie porównywałam, bo wiedziałam, że to bez sensu. Nie chciałam się tez z nikim ścigać w dochodzeniu do formy, bo mój organizm jest inny niż Twój. Ja ciągle próbuje dojść do formy. Co mi się uda poprawić to poprawię i nie mam na myśli tylko operacji plastycznych, choć te czasami są dziewczynom potrzebne, żeby mogły zaakceptować siebie na nowo. Będę szukała siebie w sobie;), siebie w nowej roli. Moje ciało dało mi dwa kochane robale. Przeszło wiele i muszę to zaakceptować. Przede wszystkim muszę się podobać sobie! Te zdjęcia, które zamieszczam nie są ładne ale prawdziwe. Tak samo jak prawdziwe są zdjęcia dziewczyn, które szybko doszły do formy. Niektóre z Was mają lżejsze inne cięższe historie. Każda z nas musi sobie po swojemu radzić. Obyśmy miały dla siebie jak najwięcej empatii. Wszystkiego naj Mamy...

Post udostępniony przez Tatiana Okupnik (@tatianaokupnik)

Polecane wideo

„Jakie ładne rodzeństwo!” - zachwycają się internauci. W rzeczywistości patrzą na... matkę i syna
„Jakie ładne rodzeństwo!” - zachwycają się internauci. W rzeczywistości patrzą na... matkę i syna - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.05.2020 22:41
To nie chodzi o wiek wiem z czym się zmagała Tatiana miałam też spuchnięte nogi mając 20 lat jak byłam w ciąży byłam napompowana jak balon i miałam ogromnie wysokie ciśnienie co groziło mnie i dziecku urodziłam 2 tyg przed terminem. Każdy przechodzi ciąże inaczej
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.05.2020 14:31
W tym wieku to się nie dziwię.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie