Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po dwóch porodach

„Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta...”
Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po dwóch porodach
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
25.05.2020

6 maja tego roku Ania Lewandowska po raz drugi została mamą. Swoją pierwszą córkę, Klarę, urodziła trzy lata wcześniej, również na początku maja. W obu ciążach trenerka wyglądała kwitnąco i przez bardzo długi czas nie było po niej widać żadnych dodatkowych kilogramów.

Zobacz także: Kilka dni po porodzie Anna Lewandowska ma nienaganną figurę. Jak ona to robi?

Jak sama fit-mama podkreśla, jest to zasługa regularnej aktywności fizycznej oraz zdrowej, zbilansowanej diety. Potwierdzeniem jej słów jest zresztą zdjęcie, które dzisiaj pojawiło się na jej instagramowym profilu:

Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta... ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fiz. przed i w trakcie ciąży.
Mam nadzieje, że mi się to udało.
Ciało kobiety może wiele!
... i niesamowite jest to, że w naszych ciałach
rozwijają się takie cuda

- napisała pod fotografią, na której porównała ze sobą cztery ujęcia. Jedno z nich pochodzi z 2017 roku, kiedy Lewandowska była w 8. miesiącu pierwszej ciąży. Już po roku od porodu trenerka mogła pochwalić się imponującym kaloryferem na brzuchu, który widać na drugim zdjęciu. Trzecia fotografia to 8. miesiąc drugiej ciąży, a czwarta – aktualny wygląd trenerki. Choć widać, że fit-mama nie wróciła jeszcze do szczytowej formy, na brzuchu pozostał zarys mięśni, które zapewne w ciągu najbliższych miesięcy uwidocznią się jeszcze bardziej.

Imponujące?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta... ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fiz. przed i w trakcie ciąży. Mam nadzieje, że mi się to udało. Ciało kobiety może wiele! ... i niesamowite jest to, że w naszych ciałach rozwijają się takie cuda️‍️‍️ Zapraszam na bloga ️ www.hpba.pl ____ 1. zdj. 8 m-c w pierwszej ciąży 2. zdj. 12 miesięcy po porodzie 3. zdj. 8 m-c w drugiej ciąży 4. zdj. 17 dni po porodzie __________ I thought for a long time about posting such a personal post ... but I would like to convince anyone who has any doubts about the importance of physical activity before and during pregnancy️ Pictures at the top are from the first pregnancy with Klara, and photos below are from the second pregnancy with Laura. 1. 8th month 2. 12 months after 3. Around the 8th month 4. 17 days after delivery ——— #pregnant #women #annalewandowska #ftmon #pregnantworkout #pregnency #dietandtrainingbyann #halthyplanbyann

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś spojrzałam na siebie oczami Ani sprzed kilku lat. Zadziwia mnie to, jak bardzo zmieniły mnie ostatnie lata. Z dziewczyny w dresie, skupionej na sporcie, na osiągnięciach stałam się MAMĄ dwóch cudownych szkrabów. Dla nich potrafię zrezygnować z wielu rzeczy, które kiedyś wydawały się dla mnie ważne. Ale nie zrezygnowałam ze swoich pasji. Nadal są istotne, mimo, że nie najważniejsze. Stopniowo nauczyłam się łączyć wiele ról. Między innymi dzięki temu, że swoje pomysły czy cele zapisuję, w głowie tworzę mapę działania (polecam), do którego płynnie przechodzę, biorąc pod uwagę tylko te realne scenariusze Mam PLAN i tego sie TRZYMAM. Taka moja mała refleksja na dziś. MIŁEJ NIEDZIELI ️ ANN #annalewandowska

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My 3 ‍️‍️‍️ i On Us 3 and him #family #love #purelove #happy #power #LewandowscyTeam

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Polecane wideo

Tak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy. Imponujące wnętrza!
Tak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy. Imponujące wnętrza! - zdjęcie 1
Komentarze (17)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 4) 27.05.2020 07:20
Wcale nie jest taki rewelacyjny. Macica sie nie zdarzyla jeszcze zwinac. Tez urodzilam drugie dziecko niedawno i moj gorzej nie wygladal po tym czasie, a zaden ze mnie sportowiec, tylko malo przytylam w ciazy( a dzieciak 3,5 kg)
odpowiedz
Ans (Ocena: 5) 26.05.2020 17:23
Ludzie to co osiągnęła to nie kasa tylko praca na pewno ma pomóc bo za kasę to się załatwi ale za żadna kasę takiej sylwetki nie zrobi dobra dieta i trening siłowy to w większości może mieć 95% z nas. Nie mam kasy a po ftugiej ciąży doszłam do siebie szybciutko ale nat opracowałam przez lata
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.05.2020 21:22
Na tym zarabia :D jej ciało jest jej wizytówką :D Za przeproszeniem nie ma nic innego do roboty. Litości :D
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 25.05.2020 20:42
Ale jodpwite z was baby wstyd
odpowiedz
1994 (Ocena: 5) 25.05.2020 15:46
Jak sie ma pieniążki to nic nie jest straszne, bo nie ma trudów dnia codziennego
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie