DIETA ADELE: W jaki sposób piosenkarka schudła aż 45 kg?

Gwiazda stosowała się jedynie do 3 zaleceń.
DIETA ADELE: W jaki sposób piosenkarka schudła aż 45 kg?
Fot. Instagram.com (@adele)
23.05.2020

Adele na początku 2020 roku zszokowała fanów olbrzymią metamorfozą. W Sieci pojawiły się zdjęcia artystki w zupełnie nowym, odchudzonym wydaniu. Okazało się, że Adele schudła aż 45 kg! Fani stwierdzili, że na nowych zdjęciach gwiazda zupełnie nie przypomina siebie. 

Zobacz również: Adele opublikowała zdjęcie z urodzin. W OGÓLE nie przypomina siebie sprzed lat!

Wszyscy gratulowali Adele spektakularnej przemiany i nowej figury zastanawiając się jednocześnie, jak udało jej się osiągnąć tak fenomenalny efekt. Teraz rąbka tajemnicy uchylił jej były trener personalny, Pete GeracimoEkspert od fitnessu zwrócił uwagę przede wszystkim na trzy elementy, jakie okazały się kluczowe w walce Adele o nową sylwetkę. 

Adele schudła 45 kg. Jaką dietę stosowała? 

Adele odchudzała się zgodnie z dietą SIRT, czyli sirtfood. Jej podstawą są przede wszystkim produkty zawierające polifenole - organiczne związki chemiczne, które powodują aktywację sirtuin, czyli białek zwanych “genami młodości i szczupłości”Zgodnie z założeniami diety sirtfood przez pierwsze 3 tygodnie nie należy przekraczać limitu 1000 kcal dziennie. Menu w tym okresie zawiera jeden pełen posiłek oraz trzy zielone koktajle. Można pozwolić sobie także na czerwone wino oraz gorzką czekoladę, ponieważ są one dobrym źródłem sirtuin. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adelespecial)

Czy Adele stosowała ćwiczenia? 

Pete Geracimo nie ukrywa, że nowa sylwetka Adele to efekt diety połączonej z treningami. Trener zwraca uwagę na to, że w procesie odchudzania najważniejsze jest podniesienie tętna oraz wyjście ze swojej strefy komfortu. Dodaje jednak, że ćwiczenia powinny być przyjemne i nikt nie powinien zmuszać się do treningu, który ewidentnie nie sprawia mu radości. Trener Adele zdradza, że piosenkarka ćwiczyła 2-3 razy w tygodniu, a jej treningi były bardzo zróżnicowane 

Nasze sesje treningowe polegały i na ćwiczeniu z obciążeniem własnego ciała, i na ćwiczeniach z wykorzystaniem taśm, jak i na boksie. Czasami dorzucałem także wyzwania cardio 

- wyznaje trener Adele. 

Adele pamiętała o wypoczynku między treningami 

Były trener Adele zwraca uwagę również na odpowiednią ilość snu, dzięki której organizm i umysł mogą się zregenerować. Jego zdaniem to kluczowy element procesu odchudzania. Wszystko za sprawą dwóch hormonów, zwanych hormonami głodu - greliny i leptynyGrelina wysyła do mózgu sygnał, że żołądek jest pusty i czas coś zjeść. Leptyna uaktywnia się, gdy jesteśmy najedzeni. Gdy się nie wysypiamy w organizmie spada poziom leptyny, a wzrasta greliny. Gdy porządnie wypoczniemy - sytuacja jest odwrotna. Wynika z tego jednoznacznie, że niedobór snu odpowiada za zwiększony apetyt. Im dłużej czasu spędzimy w łóżku, tym mniejsza skłonność do podjadania. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele 🤍 (@adele.club)

Na koniec Pete Geracimo zwraca uwagę na to, że odchudzanie jest procesem, którego nie należy, a wręcz nie da się przyspieszyć. Należy o tym pamiętać i być cierpliwym. Wówczas efekty przyjdą same. 

Zobacz również: Na niej nie musisz rezygnować ani z czekolady, ani z wina. Na czym polega dieta SIRT?

Polecane wideo

„Nie da się być piękniejszym”. Internauci twierdzą, że ta dziewczyna to chodzący ideał
„Nie da się być piękniejszym”. Internauci twierdzą, że ta dziewczyna to chodzący ideał - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 4.56 / 5
gość (Ocena: 5) 10.05.2021 20:12
stracila kilogramy, ale tez i wlosy, przyspieszyla ich wypadanie ta dietą, wszystkie one maja wysokie czolo po tych cud dietach, doczekamy sie w koncu na mode fryz dopiero od ucha, tragiczne to
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 07.05.2021 12:27
Myślę jednak , że miała zmniejszony żołądek.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 23.06.2020 08:21
W artykule błąd. Faza z jednym posiłkiem trwa 3 dni a nie 3 tygodnie
odpowiedz
Ewelina (Ocena: 5) 26.05.2020 18:30
Super wygląda. Sama chciałabym tak schudnąć to musi być duża ulga, jak człowiek tyle kilogramów gubi. Ale jestem na dobrej drodze. Mam catering dietetyczny warszawski dzień i się zawzięłam.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.05.2020 12:58
Mnie wystarczy jak schudnę 5 kilogramów. Zaczęłam ćwiczyć w domu, pić tylko cisowiankę. Napoi gazowanych nie ruszam.. I zrezygnowałam z mojej ulubionej czekolady.. :( Ona szła mi w boczki.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie