Jakiej płci będzie drugie dziecko Lewandowskich? Fani dopatrzyli się ważnej wskazówki

Klara będzie miała braciszka czy siostrzyczkę?
Jakiej płci będzie drugie dziecko Lewandowskich? Fani dopatrzyli się ważnej wskazówki
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
04.05.2020

Ania Lewandowska wkrótce urodzi drugie dziecko. Podobnie jak w przypadku pierwszej ciąży, teraz również nie zdradza wielu szczegółów na ten temat. Wiadomo jedynie, że to już 9. miesiąc i że na przyjście malucha na świat z niecierpliwością czekają nie tylko rodzice, ale również mała Klara. Dziewczynka obchodziła zresztą w poniedziałek swoje 3. urodziny, a Ania i Robert postarali się o to, by były bajkowe:

Klara Lewandowska obchodzi dzisiaj 3. urodziny. Rodzice przygotowali jej genialną niespodziankę!

Fani sportowców próbują zgadnąć, jakiej płci będzie drugie dziecko sportowców. Na pewien trop naprowadziło ich zdjęcie Klary zaglądającej do łóżeczka, w którym lada moment będzie spało jej rodzeństwo. Ich zdaniem kolor mebla wskazuje na to, że tym razem będzie to chłopczyk.

Ania i Robert kupili na maluszka łóżeczko w kolorze brązowym. Tymczasem marka, której zaufali, sprzedaje też białe łóżeczka. Taki właśnie model – biały – wybrali rodzice, zanim na świecie pojawiła się Klara.

- zauważa serwis kozaczek.pl.

Brązowe łóżeczko może więc świadczyć o tym, że Lewandowscy oczekują synka.

Jak myślicie, jest w tym coś?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Somebody clearly cant wait Ktoś tu chyba nie może się doczekać... ️ #annalewandowska #momlife #mom #cantwait #baby #klara

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I really enjoy drinking coffee while my family is still sleeping! Did you already try @foods_by_ann ? ️ Available at www.foodsbyann.com _________________________ Jak ja uwielbiam dobrą, poranną kawę!... Baaardzo lubię delektować się smakiem kawy, podczas gdy wszyscy domownicy jeszcze śpią! (już wstali ) Kto już próbował naszej kawy @rl9coffee ? ️ Dostępna na www.foodsbyann.com Zobaczcie, co polecam do kawki... ️ bez konserwantów bez tłuszczów trans bez GMO bez laktozy z naturalnych składników bez sztucznych barwników Jesteśmy już za granicą @foods_by_ann_de @foodsbyann.nl @foodsbyann_can Ps. #wspierampolskiemarki @veclaim #AnnaLewandowska #foodsbyann #healthyfood #hpba #healthystorebyann

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Polecane wideo

Najpiękniejsze dziecko na świecie. Jak wygląda po 9 latach?
Najpiękniejsze dziecko na świecie. Jak wygląda po 9 latach? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie