Jessica Mercedes: Kwarantannę spędza w nowojorskim pałacu, czyli swoim mieszkaniu

Wreszcie znalazła czas, aby wszystko w nim poukładać.
Jessica Mercedes: Kwarantannę spędza w nowojorskim pałacu, czyli swoim mieszkaniu
fot. Instagram (instagram.com/jemerced)
21.04.2020
Zuzanna Niedzielska

Remont mieszkania najpopularniejszej blogerki modowej w Polsce zakończył się tuż przed ogłoszeniem stanu epidemii. Po drodze napotkała sporo komplikacji (trwało to prawie 2 lata), ale w końcu wszystko się udało. Jessica Mercedes urządziła je w pięknym, nowojorskim stylu. Inspiracje zbierała zapewne podczas swoich podróży dookoła świata. Na ścianach dominuje biel, a meble są w stylu modernistycznym, ale apartament sprawia przytulne wrażenie. Wnętrza idealnie współgrają z jej odważnymi stylizacjami, które publikuje na Instagramie.

Zobacz również: Wiosenne porządki na kwarantannie. Zobacz, jaką taktykę poleca Perfekcyjna Pani Domu

Influencerka jest bardzo dumna, że dzięki realizacji swoich pasji, udało jej się stworzyć wymarzony dom. Na kwarantannie dysponuje czasem, aby jeszcze dokładnie poukładać wszystko na półkach i dopracować ostatnie szczegóły. O rady pyta czasami fanów na swoim instastory. Widać, że czuje się tutaj dobrze i czuje natchnienie do rozwoju swojej działalności. Chcecie zobaczyć, jak mieszka Jess?

 

Zobacz również: Jak mieszka Julia Wieniawa? Zobacz zdjęcia jej pięknego apartamentu!

 

Polecane wideo

Jak mieszka Julia Wieniawa? Zobacz zdjęcia jej pięknego apartamentu!
Jak mieszka Julia Wieniawa? Zobacz zdjęcia jej pięknego apartamentu! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.04.2020 08:06
Piękne mieszkanie! Ja do swojego wprowadziła się w marcu już zdążyłam się rozpakować. Po tym wszystkim sporo sprzątania miałam, ale roomba mi pomogła. Trafiło się, że dużo czasu na to miałam przez kwarantannę, więc elegancko posprzątałam a nie po łebkach :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie