Anna Lewandowska jest już w 9. miesiącu ciąży. Pokazała, jak wygląda jej brzuszek

Trenerka nie odpuszcza treningów nawet w trzecim trymestrze.
Anna Lewandowska jest już w 9. miesiącu ciąży. Pokazała, jak wygląda jej brzuszek
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
17.04.2020

Anna Lewandowska wkrótce urodzi swoje drugie dziecko. Trenerka bardzo dobrze znosi ciążę, ponieważ nie odpuszcza treningów nawet w 9. miesiącu. Ale spokojnie! Przyszła mama nie forsuje organizmu – stawia na ćwiczenia relaksacyjne, poprawiające krążenie oraz niwelujące bóle kręgosłupa.

Polecamy także: Anna Lewandowska: „Wiele osób pyta, czy boję się wirusa”

Jak zawsze podkreślam, że moje treningi są BEZPIECZNE, ale trenować można tylko wtedy, gdy lekarz prowadzący wyrazi na to zgodę.

Aktywność w ciąży jest bardzo istotna - o tym pisałam wiele razy na blogu i w mojej książce

- przypomniała na Instagramie Ania. Przy okazji pokazała, jak duży ma już brzuszek.

Przyszłej mamie życzymy dużo zdrowia! Jak myślicie, tym razem będzie synek czy druga córeczka?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#TRAINATHOME challenge DAY 1️6️/3️0️ so its 3️rd week - this week we have ABS and strong buttocks. Workouts are available in my app @diet_training_by_ann also you will find there workouts for pregnant women ____________________________ WOOOW #TRAINATHOME i ile oznaczeń każdego dnia Od 1️6️dni podziwiam Waszą motywację i wzorową aktywność podczas WYZWANIA, z czego jestem bardzo dumna. 3️TYDZIEŃ TO TRENINGI ABS I MOCNE POŚLADKI - ZAZDROSZCZĘ . Na tę chwilę moje priorytety są NIECO inneMamuśki dla Was też mam specjalne zadania zachęcam do trenowania z programem HEALTHY MOM z aplikacji @diet_training_by_ann . Treningi na KAŻDY trymestr ciąży!!!!!!!! . ️I trymestr - to treningi bez zbędnego forsowania (a nawet mininum aktywności w tym trynestrze wystarczy np. spacer), które może stanowić niebezpieczeństwo. Ćwiczenia oparte są wyłącznie na ruchu rąk i nóg, a do tego bezwzględnie bezpieczne dla kręgosłupa. . ️II trymestr - to treningi z naciskiem na koncentrację i właściwą postawę, a także opierają się na prawidłowym oddychaniu. Pomijamy oczywiście podskoki i pozycję leżenia przodem, a tym samym angażowania mięśni brzucha prostego. . ️III trymestr - to czas, kiedy wyjątkowo starannie słuchamy naszego organizmu, skupiamy się tu na ćwiczeniach relaksacyjnych, poprawiających krążenie oraz niwelujących bóle kręgosłupa (więcej na blogu) Jak zawsze podkreślam, że moje treningi są BEZPIECZNE, ale trenować można tylko wtedy, gdy lekarz prowadzący wyrazi na to zgodę. Aktywność w ciąży jesy bardzo istotna - o tym pisałam wiele razy na blogu i w mojej książce _______ #9monthspregnant #pregnantworkout #challenge #workOutFromHome #dietandtrainingbyann #training #stayathome #kwarantanna #munchen

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 

Polecane wideo

Jak mieszka Julia Wieniawa? Zobacz zdjęcia jej pięknego apartamentu!
Jak mieszka Julia Wieniawa? Zobacz zdjęcia jej pięknego apartamentu! - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 2.33 / 5
gość (Ocena: 1) 17.04.2020 21:49
Ale wonciół...wygląda jak cielna krowa....
odpowiedz
sympatyk (Ocena: 1) 17.04.2020 16:40
Co ten Robert, pompką to robił?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.04.2020 12:08
współczuję wszystkim kobitkom, które w czasie koronawirusa są w ciąży. Trzymajcie się zdrowo, kochane!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie