TEN gadżet zapragnie zobaczyć pod choinką każdy #INSTALOVER

W dodatku jest przepiękny!
TEN gadżet zapragnie zobaczyć pod choinką każdy #INSTALOVER
Fot. mat. prasowe
19.12.2019

Uwaga, drogie instagramerki! Na rynku pojawił się właśnie nowy smartfon, który polecamy uwadze każdej amatorce fotografii, zwłaszcza tej artystycznej. Zrobisz nim przepiękne zdjęcia nawet w słabym oświetleniu. A nie da się ukryć, że naturalnego światła mamy coraz mniej…

HONOR 20 Pro – wymarzony smartfon do zdjęć

N czym polega wyjątkowość tego telefonu? Otóż, aby robić lepsze zdjęcia, funkcja sztucznej inteligencji w smartfonie HONOR 20 Pro sprytnie ustala, czy użytkownik, robiąc zdjęcie, trzyma smartfon w dłoniach. Banalne? Absolutnie nie!

W smartfonach marki HONOR wykorzystano mechanizm fotometrii – dokładnie ten sam, jaki działa w naszych oczach i mózgu. W uproszczeniu fotometria to metoda pomiaru mocy światła. W mocnym świetle nasze źrenice kurczą się, by ograniczyć dopływ światła, a w słabym – rozszerzają się, by wpuścić go więcej. W momencie naciskania migawki, sztuczna inteligencja wykorzystuje takie dane, jak jasność, źródła światła i liczbę drgań, aby dać maksymalnie wyraźny obraz. W średnio i dobrze oświetlonym pomieszczeniu HONOR 20 Pro wyznacza krótszą ekspozycję i mniejszą liczbę klatek. Kiedy otoczenie jest ciemniejsze, smartfon ekspozycja jest dłuższa, a ilość klatek – większa.

 

 

Oprogramowanie wspierane sztuczną inteligencją

Oprócz sztucznej inteligencji, którą kryje procesor Kirin 980 7 nm, smartfon jest ponadto wyposażony w akumulator o pojemności 4000 mAh. Zapewnia on naprawdę długi czas działania smartfonu. Z kolei obszerna pamięć 256 GB pomieści mnóstwo zdjęć i filmów i gier. A propos tych ostatnich – jeżeli jesteś ich fanką, to HONOR 20 Pro również cię zadowoli. Technologia Turbo 3.0 to funkcja, która gwarantuje bogatsze wrażenia wizualne i dotykowe podczas gry. Mocną stroną urządzenia, który wzmocni wrażenia w trakcie słuchania muzyki, jest również system dźwiękowy Virtual 9.1. Jest on dostosowany do większości słuchawek przewodowych i bezprzewodowych.

 

 

Last but not least – ten smartfon tak piękny, że nie potrzebuje żadnych fantazyjnych etui. Inspiracją dla stworzenia nowego koloru jego obudowy było niezwykłe jezioro Jökulsárlón, leżące w południowej Islandii i powstające z wody topniejącego lodowca. Taki design nie potrzebuje żadnego kolorowego etui!

A może testowałyście już nowy HONOR 20 Pro? Jak wrażenia?

 

Materiał promocyjny

Polecane wideo

Tak wyglądają paznokcie po kilku tygodniach bez manikiuru. Kwarantanna im nie służy
Tak wyglądają paznokcie po kilku tygodniach bez manikiuru. Kwarantanna im nie służy - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie