5 pytań do… Ewy Niespodzianej

Jak młoda mama znosi kwarantannę?
5 pytań do… Ewy Niespodzianej
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/eniespodziana/)
31.03.2020

Ewa Niespodziana to finalistka 6. edycji „Top Model”. Od czasu zakończenia programu w jej życiu wydarzyło się mnóstwo pozytywnych rzeczy – Ewa została mamą, a jej synek Wiktor niedawno obchodził 1. urodziny. Influencerka stworzyła również społeczny projekt Znani w Szkole, dzięki któremu grupa osobowości znanych z telewizji przeprowadza warsztaty z młodzieżą na temat krytyki, samoakceptacji, czy pasji. W teamie nie zabrakło m.in. aktorki Julii Wróblewskiej, „Reżysera życia” – Daniela Rusina, czy Julii Cymbaluk, zwyciężczyni MasterChefa Juniora.

- Myślę, że wiedza, którą mamy do przekazania jest bardzo cenna zwłaszcza dla młodzieży, która szuka pomysłu na siebie, jednak brakuje jej pewności siebie – tłumaczy Ewa Niespodziana i dodaje: - Wychodzimy z taką inicjatywą do uczniów, ponieważ wierzymy że warsztaty poprowadzone przez osoby znane wzbudzają zaufanie i chęć słuchania, jak i niesienia innym dalszej pomocy. Nawet największy okres buntu i ciężkich chwil nie przekreśla wszystkiego. Najważniejsze to się nie poddawać, uwierzyć w siebie i swoje możliwości!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzisiaj w naszej relacji na żywo cudowna Ewa Niespodziana, autorka społecznego projektu Znani w szkole, finalistka 6.edycji Top Model i młoda mama Bądźcie z nami o 15:00! #live #relacjanażywo #zostańwdomu

Post udostępniony przez Papilot (@papilot_poland)

Ostatnio Ewa była gościem naszego live`a na Instagramie. W szczególnym czasie kwarantanny zaprosiłyśmy ją także do naszego nowego cyklu „5 pytań do…”. Jak młoda mama radzi sobie z siedzeniem w domu, za czym tęskni najbardziej i co zrobi najpierw, gdy epidemia wreszcie się skończy? Sprawdźcie!

Jedna rzecz, za którą najbardziej tęsknię w czasie kwarantanny to… kontakt z ludźmi. Zdecydowanie jestem osobą, która uwielbia poznawać nowe osoby i wymieniać się z nimi pozytywną energią.

Cecha, którą odkryłam w sobie podczas siedzenia w domu… jest taka, że całkiem dobrze czuję się sama ze sobą przez dłuższy czas.

Trzy rzeczy, które robię codziennie, by nie zwariować to… moja wieczorna rutyna - w tym 20-minutowa kąpiel, przeglądanie blogów podróżniczo- rodzinnych, medytacja.

Trzy rzeczy, które zaczęłam robić, a wcześniej nie miałam na nie czasu to… zdecydowanie gotowanie! W końcu mogę sobie na spokojnie pogotować! W spokoju wziąć książkę do ręki, jak i poleżeć i nie spinać się z niczym.

Pierwsza rzecz, którą zrobię, gdy kwarantanna się skończy to… na pewno babski wieczór, może wypad do sauny, bądź na dobrą kolację!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#blue @martapanczykpl

Post udostępniony przez Ewa Niespodziana (@eniespodziana)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

cześć wszystkim! pozdrawiamy z Sopotu ‍️ pogoda dopisuje! #familytime

Post udostępniony przez Ewa Niespodziana (@eniespodziana)

Polecane wideo

„Najbardziej lubiana pogodynka DD TVN”. Kim jest Diana Kautz?
„Najbardziej lubiana pogodynka DD TVN”. Kim jest Diana Kautz? - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.03.2020 13:30
wiecie co ja zaczęłam robić, żeby trochę sobie humor poprawić? Umalowałam się dzisiaj i pomalowałam paznokcie. Wiem, że nikt mnie w tym nie zobaczy, nie będę wychodzić z domu, ale jakoś siedzenie w dresie, bez makijażu, z okropnymi włosami działało na mnie dołująco. Dzisiaj trochę lepiej. Damy radę ludzie, będzie dobrze!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 31.03.2020 13:28
pamiętam ją z top model, kibicowałam! Prześliczna dziewczyna
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.03.2020 12:12
ja żeby nie zwariować, zaczęłam ćwiczyć jogę. Polecam wszystkim!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie