Anna Lewandowska wrzuciła zdjęcie w masce. „Przeczytajcie do końca!”

Trenerka zaapelowała do swoich obserwatorów w bardzo ważnej sprawie.
Anna Lewandowska wrzuciła zdjęcie w masce. „Przeczytajcie do końca!”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
30.03.2020

Epidemia już kolejny tydzień z rzędu uniemożliwia ludziom normalne funkcjonowanie. Jesteśmy zamknięci w czterech ścianach, nie mamy bliskiego kontaktu z przyjaciółmi i dalszą rodziną, nie możemy swobodnie poruszać się na zewnątrz, chodzić do pracy czy szkoły. I choć nie jest to wielkie wyrzeczenie, bo przecież musimy po prostu przeczekać ten trudny czas w ciepłym domu, z pełną lodówką i dostępem do telewizji oraz Internetu, wciąż nie brakuje osób, które nic sobie nie robią z zagrożenia. Lekceważenie apeli o pozostanie w mieszkaniach i tworzenie większych skupisk ludzkich może okazać się tragiczne w skutkach.

Polecamy także: „Razem przez to przejdziemy”. Gwiazdy coverują „Imagine” w viralowym nagraniu, które doda Wam otuchy

Ostatnio na ten palący problem zwróciła także uwagę Anna Lewandowska, która postanowiła poprosić swoich followersów, by pozostali w swoich domach i w ten sposób pomogli lekarzom oraz ratownikom:

Nie wiem, czy mieliście okazję oglądać wywiad z ratownikiem medycznym na TVN24?

My tak, i bardzo nas on poruszył.
Tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu należy się nasza bezwględna pomoc i wsparcie.

O kim mowa? O grupie ludzi, którzy robią wszystko, żeby pomoc nam w ciężkiej codzienności.

Pracownicy służby zdrowia, policjanci, ratownicy, handlowcy... Jest jedna rzecz, którą możemy zrobić najlepiej: stosować się do zaleceń, zostać w domu wbrew narastającym frustracjom.

Trenerka dodała również, że wyłącznie od nas zależy to, jak szybko skończy się epidemia:

Jakkolwiek to zabrzmi - mamy wpływ na dalszy rozwój tego, co się wydarzy. Mamy wpływ na życie naszych rodzin i rodzin tych, którzy poświęcają się dla nas.

Zwracam się do moich kochanych obserwujących... Mimo, że pogoda sprzyja długim spacerom, a siedzenie w zamkniętym domu to ostatnia rzecz, której z początkiem wiosny Wam potrzeba, to jest bardzo ważny czas.
Zmobilizujcie się i zostańcie w domach.

Nie spotykajcie się w większych grupach, zróbcie to nie tylko dla siebie, ale dla Waszych najbliższych i dla tych którzy ratują życie chorych 24 godziny na dobę.

Dodatkowo PAMIĘTAJMY o tych najbardziej potrzebujących, między innymi o osobach STARSZYCH, którzy są sami, potrzebują pomocy/POSIŁKÓW #posilekdlaseniora (o tym więcej na moim Insta Story). Dziękuję, że przeczytaliście ten post

- zakończyła gwiazda.

A Wy przestrzegacie kwarantanny?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zdjęcie nieprzypadkowe (z ogrodu) PRZECZYTAJCIE DO KOŃCA Nie wiem, czy mieliście okazję oglądać wywiad z ratownikiem medycznym na TVN24? My tak, i bardzo nas on poruszył. Tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu należy się nasza bezwględna pomoc i wsparcie. O kim mowa? O grupie ludzi, którzy robią wszystko, żeby pomoc nam w ciężkiej codzienności. Pracownicy służby zdrowia, policjanci, ratownicy, handlowcy... Jest jedna rzecz, którą możemy zrobić najlepiej: stosować się do zaleceń, zostać w domu wbrew narastającym frustracjom. Jakkolwiek to zabrzmi - mamy wpływ na dalszy rozwój tego, co się wydarzy. Mamy wpływ na życie naszych rodzin i rodzin tych, którzy poświęcają się dla nas. Zwracam się do moich kochanych obserwujących... Mimo, że pogoda sprzyja długim spacerom, a siedzenie w zamkniętym domu to ostatnia rzecz, której z początkiem wiosny Wam potrzeba, to jest bardzo ważny czas. Zmobilizujcie się i zostańcie w domach Nie spotykajcie się w większych grupach, zróbcie to nie tylko dla siebie, ale dla Waszych najbliższych i dla tych którzy ratują życie chorych 24 godziny na dobę. Dodatkowo PAMIĘTAJMY o tych najbardziej potrzebujących między innymi o osobach STARSZYCH, którzy są sami, potrzebują pomocy/POSIŁKÓW #posilekdlaseniora (o tym więcej na moim Insta Story). Dziękuję, że przeczytaliście ten post️ Ann

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Polecane wideo

„Najbardziej lubiana pogodynka DD TVN”. Kim jest Diana Kautz?
„Najbardziej lubiana pogodynka DD TVN”. Kim jest Diana Kautz? - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.04.2020 14:21
Teraz już nie ma służby zdrowia tylko ochrona zdrowia Anka. A maski z twarzy nie ściągaj, tak jest lepiej. ;)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 30.03.2020 20:17
Ja niestety stoję na pierwszej linii ognia i nie mogę zostać w domu. Taka praca.
zobacz odpowiedzi (1)
ChrzcinyiKomunie.pl (Ocena: 5) 30.03.2020 16:22
Stosujmy się do zaleceń i #zostańwdomu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.03.2020 12:01
dokładnie ludzie, miejmy swój rozum i siedźmy w domach
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.03.2020 11:54
ma rację, siedźmy w domach ludzie bo tylko tak spowolnimy epidemię
odpowiedz

Polecane dla Ciebie