„Najbardziej lubiana pogodynka DD TVN”. Kim jest Diana Kautz?

Internauci piszą wprost: „Nobel dla tego, kto ją zatrudnił”.
„Najbardziej lubiana pogodynka DD TVN”. Kim jest Diana Kautz?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/diankautz/)
27.03.2020

Na początku lutego do zespołu Dzień Dobry TVN dołączyła Diana Kautz. Nowa pogodynka z miejsca stała się ulubienicą widzów, którzy docenili nie tylko jej sympatyczny sposób bycia, ale także świetny styl. „Nobel za rekrutację Diany do DD TVN” – napisał wprost jeden z fanów na oficjalnym instagramowym profilu programu.

Co wiemy na temat nowej pogodynki?

Polecamy także: Najprzystojniejszy chirurg plastyczny na świecie. Ma 31 lat i tłum pacjentek

Kim jest Diana Kautz?

Diana rozpoczęła pracę w najpopularniejszym programie śniadaniowym w Polsce dokładnie 5 lutego. Wcześniej była związana z telewizją WTK, dostępną na terenie woj. wielkopolskiego. Jak czytamy na stronie dziendobry.tvn.pl, „Diana Kautz jest miłośniczką podróży i sportu, studiowała fizjoterapię na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Jest dziennikarką, ma na swoim koncie liczne wywiady o tematyce lifestylowej”.

Nowa pogodynka zyskała szybko sympatię nie tylko widzów, ale także współpracowników, którzy twierdzą, że „jej uśmiech rekompensuje nawet najmniej optymistyczną prognozę”.

Prywatnie Diana jest żoną Macieja Kautza – konferansjera, dziennikarza Radia Poznań i telewizji WTK.

Lubicie oglądać Dianę na ekranie?

Polecane wideo

Jak mieszkają Edyta i Cezary Pazurowie? (ZDJĘCIA)
Jak mieszkają Edyta i Cezary Pazurowie? (ZDJĘCIA) - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
Mataj (Ocena: 1) 09.08.2020 11:08
Dziewczyna nie ma odpowiedniej dykcji żeby występować w takiej stacji jak TVN, do regionalnej telewizji w sam raz ale teraz jest to rażące. Powinna sie doszkolić z mówienia, prezentowania i postawy bo wygląda to bardzo amatorsko. Na tyle źle ze postanowiłam sprawdzić czy nie ma przypadkiem odpowiedniego męża który załatwił by jej posadę i oczywiście nie pomyliłam sie. Męcząca dla ucha.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie