„Razem przez to przejdziemy”. Gwiazdy coverują „Imagine” w viralowym nagraniu, które doda Wam otuchy

To najlepsza rzecz, jaką dziś zobaczycie i usłyszycie ♥
„Razem przez to przejdziemy”. Gwiazdy coverują „Imagine” w viralowym nagraniu, które doda Wam otuchy
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/gal_gadot/)
20.03.2020

Pandemia koronawirusa zmieniła nasze życie o 180 stopni. To, co do tej pory było dla nas czymś zupełnie normalnym i oczywistym, nagle stało się niemożliwe. Nie możemy chodzić do kina ani do restauracji, uczniowie i studenci nie mogą pobierać nauki w szkołach i na uczelniach. Kto tylko może, izoluje się społecznie w swoich czterech ścianach, aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19.  

Zobacz również: Przełomowe wieści z Chin w związku z koronawirusem. „Dziś zobaczyliśmy światełko w tunelu”

Koronawirus nie patrzy też na status społeczny i sławę - jego ofiarami padają zarówno zwykli śmiertelnicy, jak i gwiazdy, o których czytamy na pierwszych stronach gazet. O zakażeniu wirusem poinformowali m.in. tacy celebryci, jak Tom Hanks i jego żona Rita WilsonIdris Elba, znany z serialu “Gra o tron” Kristofer Hivju czy Olga Kurylenko, która zagrała w jednym z filmów o przygodach Jamesa Bonda. Wirus COVID-19 dotknął także księcia Alberta II, czyli głowę Księstwa Monako oraz żonę kanadyjskiego premiera Justina Trudeau. 

W obliczu globalnej pandemii, która na razie nie wydaje się ustępować oraz społecznej izolacji, która w wielu osobach wywołuje przygnębienie i poczucie osamotnienia, powstaje wiele akcji społecznych i inicjatyw, które mają na celu podnieść morale. Również celebryci robią, co w ich mocy, aby przekazać w świat trochę pozytywnych emocji. Grupa gwiazd pod przewodnictwem izraelskiej aktorki Gal Gadot przygotowała specjalne nagranie, w którym coveruje kultową piosenkę “Imagine” autorstwa Johna Lennona. 

Koronawirus: Gal Gadot i inne gwiazdy coverują „Imagine”

Gal Gadot, znana przede wszystkim z głównej roli w filmie “Wonder Woman” zamieściła na swoim profilu na Instagramie filmik, w którym wraz z zaprzyjaźnionymi gwiazdami wykonuje hit nagrany po raz pierwszy w 1971 roku. Post opatrzyła słowami: 

Wszyscy jesteśmy w tym razem, razem przez to przejdziemy. Wyobraźmy to sobie razem. Śpiewajcie z nami. Wraz z moimi drogimi przyjaciółmi wysyłam wam dużo miłości. 

Do zabawy Gal Gadot zaprosiła m.in. takie gwiazdy, jak Natalie PortmanJamiego Dornana, Jimmy’ego Fallona, Pedro Pascala, Norę Jones, Carę Delevigne czy Kaię Gerber. Jak brzmi “Imagine” w ich wykonaniu? Zobaczcie i usłyszcie sami. 

Jak podoba wam się cover “Imagine” w wykonaniu gwiazd pod przewodnictwem Gal Gadot? Przyznajemy – nie spodziewaliśmy się, że gwiazdy Hollywood, które nie mają zbyt wiele wspólnego z przemysłem muzycznym mają tak fenomenalne możliwości wokalne! Ten filmik zdecydowanie podnosi nas na duchu. Mamy nadzieję, że was też. 

Zobacz również: Kultura bez wychodzenia z domu. Filmy, spektakle i spacery po muzeach zupełnie za darmo!

Polecane wideo

Najbardziej rozchwytywana dziewczyna na Instagramie. Podrywają ją największe gwiazdy
Najbardziej rozchwytywana dziewczyna na Instagramie. Podrywają ją największe gwiazdy - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.03.2020 10:30
"które doda Wam otuchy" doda chyba z dużej litery
odpowiedz
Pola (Ocena: 5) 20.03.2020 22:48
Takich rzeczy nam teraz na prawde trzeba☺✋
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.03.2020 17:18
Jak to dobrze, że mamy kolejną nic nie wnoszącą akcję o byle czym. Zaraz dojdą myśli, modlitwy i tęcza z kredy. Już lepiej, żeby dało pieniądze na finansowanie walki z tym syfem, zamiast się lansować na tragedii.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.03.2020 13:10
cieszmy się, że mamy internet i social media w tych trudnych czasach
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie