Jak Martyna Kondratowicz z „Hotelu Paradise” wyglądała przed operacjami? ZDJĘCIA

Uczestniczka programu mówi wprost o tym, że korzystała z medycyny estetycznej. Co w sobie poprawiła?
Jak Martyna Kondratowicz z „Hotelu Paradise” wyglądała przed operacjami? ZDJĘCIA
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/martyna.kondratowicz/)
22.03.2020

Martyna Kondratowicz to jedna z uczestniczek kontrowersyjnego programu „Hotel Paradise”. Ostatnio o 24-latce zrobiło się w Polsce bardzo głośno, a wszystko za sprawą jej romansu z Adamem – kolegą z show. Ich intymne zbliżenie zarejestrowały kamery, co wzbudziło falę negatywnych komentarzy na profilu dziewczyny. Sytuacja okazała się podwójnie trudna, ponieważ Adam stracił zainteresowanie Martyną już następnego dnia, porzucając ją dla Wioli. Mimo to hejt wylał się głównie na Kondratowicz, co tylko potwierdziło smutną rzeczywistość i podwójne standardy względem kobiet i mężczyzn.

„Patrzę przed siebie z podniesioną głową, bo wiem, że w kobietach siła. Wcale nie jesteśmy słabą płcią - jesteśmy emocjonalne i uczuciowe, a w tym właśnie jest moc. Dałyście mi ogromną siłę, wsparcie i motywację. To niewiarygodne, że każda z was przeżyła to samo, co ja”

- napisała w jednym ze swoich postów 24-latka. Jej odwaga w mówieniu prawdy na trudne tematy sprawiła, że liczba wspierających ją osób rośnie z każdym dniem. Fani Martyny cenią ją jeszcze z jednego powodu – Martyna nie ma problemu z tym, żeby przyznać się do korzystania z medycyny estetycznej. Kondratowicz udostępniła nawet na swoim kanale na YouTube filmik, w którym szczegółowo omawia przebyte zabiegi.

Zobacz także: Oto uczestnicy „Hotelu Paradise”. Jedna z singielek zawróciła w głowie dosłownie wszystkim mężczyznom!

Jakie operacje plastyczne miała Martyna Kondratowicz?

Okazuje się, że uczestniczka „Hotelu Paradise” poprawiła w sobie dwie rzeczy: piersi oraz nos.

„Moim marzeniem jest to, żeby ludzie, w szczególności w Polsce, przestali piętnować osoby, które korzystają z medycyny estetycznej i zrozumieli, że zarówno to, że ktoś poddaje się operacjom plastycznym nie jest złe, jak i to, że ktoś uważa, że operacje plastyczne nie są dla niego – to również nie jest złe. Najważniejsza jest tolerancja i akceptacja”

- zaczyna swoje wyznanie 24-latka i dodaje:

„Zawsze wiedziałam, że zrobię operację plastyczną. Nie miałam kompleksów, ale miałam przeświadczenie, że można coś polepszyć, bym wyglądała lepiej. To, co zrobiłam najpierw, to modelowanie ust kwasem hialuronowym. Zrobiłam to w wieku 21 lat i powtarzam zabieg co roku.

Operację powiększania piersi zrobiłam w 2018 roku, kiedy miałam 22 lata. Była to dojrzała, przemyślana decyzja, wiedziałam, że chcę to zrobić od 14-15 roku życia.

Następna operacja była rok później, kiedy miałam 23 lata. Była to operacja plastyczna nosa, a dokładnie korekta części chrzestnej i kostnej. Miałam problem z krzywą przegrodą, więc chciałam pomóc sobie w oddychaniu, ale przy okazji chciałam też poprawić wygląd nosa”

- wylicza szczerze.

Kondratowicz dodała także, że zajęło jej kilka lat, by wyglądać tak, jak teraz i się sobie podobać: „Mówię tutaj też o włosach, o makijażu, o stylu ubierania się i o ciele. Policzki i włosy mam naturalne, linii żuchwy też nie robiłam”.

Martyna podsumowała nagranie w najlepszy możliwy sposób:

„Nie namawiam was do operacji plastycznych, dzielę się tylko swoimi subiektywnymi uczuciami na ten temat”.

24-latka zachęciła również, by pracę nad sobą zacząć od środka. Jeśli ktoś nie lubi i nie akceptuje siebie, powinien odwiedzić dobrego psychologa, a nie lekarza medycyny estetycznej.

Zobaczcie, jak Martyna Kondratowicz prezentowała się przed operacjami!

 

Polecane wideo

20-latka zarabia na swojej urodzie prawdziwą fortunę. Nie musi nawet pracować
20-latka zarabia na swojej urodzie prawdziwą fortunę. Nie musi nawet pracować - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
Esteban (Ocena: 1) 24.03.2020 14:25
Ohydztwo!
odpowiedz
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 24.03.2020 13:46
Niesamowita metamorfoza! :O
odpowiedz

Polecane dla Ciebie