Internauci uznali, że dom Kim Kardashian jest zbyt pusty. Postanowili sami go „udekorować”

Na pewno nie można odmówić im kreatywności!
Internauci uznali, że dom Kim Kardashian jest zbyt pusty. Postanowili sami go „udekorować”
Fot. Twitter.com (@KimKardashian/@danihelldias1)
07.02.2020

W zeszłym roku Kim Kardashian pokazała całemu światu, jak mieszka wraz z mężem Kanye oraz swoimi dziećmi. Mogłoby się wydawać, że celebrytka, która ma na koncie miliony dolarów urządzi swoje wnętrza równie na bogato, jednak na fanów czekał spory szok. Okazało się, że Kim i Kanye są fanami minimalizmu, a ich wymarzony dom... świeci pustkami. 

Zobacz również: Nie uwierzysz, jak wygląda pokój North West. Kim Kardashian poniosła fantazja…

Parę dni temu Kim ponownie wpuściła do swojego sanktuarium fotografów - tym razem posiadłość rodziny Kardashian-West dostąpiła zaszczytu znalezienia się w sesji dla prestiżowego magazynu Architectural Digest”. Wynika z niej, że poza pokojem North, córki Kim i Kanye (oraz prawdopodobnie sypialniami pozostałych dzieci) wszystkie wnętrza są skrajnie minimalistyczne, by nie powiedzieć sterylneWszystko jest utrzymane w bieli oraz w beżu, na ścianach brakuje rodzinnych zdjęć czy ogólnie rzecz biorąc przedmiotów codziennego użytku. Zdaniem wielu posiadłość Kim bardziej niż rodzinny dom przypomina muzeum czy instalację artystyczną. Niektórzy porównywali sterylne wnętrza wręcz do szpitala.  

Wielu internautów bardzo przeszkadza fakt, że posiadłość rodziny Kardashian-West świeci pustkami i postanowili sami go “udekorować”. Na Twitterze pojawiło się mnóstwo zdjęć, na których chwalą się swoją kreatywnością i pokazują, jak można by urządzić zimne wnętrza. Efekty są przekomiczne, ale musimy przyznać, że bardzo przypadły nam do gustu. Wydaje nam się jednak, że Kim i Kanye mieliby co do takich dekoracji wiele zastrzeżeń. Zresztą, zobaczcie sami! 

Polecane wideo

Meghan Markle ma swoją sobowtórkę. Ludzie nieustannie mylą ją z byłą księżną!
Meghan Markle ma swoją sobowtórkę. Ludzie nieustannie mylą ją z byłą księżną! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie