Selena Gomez startuje z własną marką kosmetyczną! Kiedy Rare Beauty pojawi się w sklepach?

Czy kosmetyki Seleny Gomez staną się tak popularne, jak Fenty Beauty Rihanny?
Selena Gomez startuje z własną marką kosmetyczną! Kiedy Rare Beauty pojawi się w sklepach?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/selenagomez/ & https://www.instagram.com/rarebeauty/)
05.02.2020

Selena Gomez ma za sobą wiele trudnych miesięcy. Poważne problemy zdrowotne, ślub jej wielkiej miłości – Justina Biebera – z Hailey Baldwin, walka z depresją. To z pewnością nie był dla niej łatwy czas. Piosenkarka powoli wychodzi jednak na prostą i lada moment spróbuje podbić rynek kosmetyczny. Skoro udało się to Rihannie, to czemu nie miałoby się udać Selenie? Zwłaszcza że artystka ma potężną rzeszę fanów, którzy nie tylko ją podziwiają, ale także wspierają na każdym kroku.

Polecamy także: Przetestowałyśmy kosmetyki Fenty Beauty by Rihanna. Jakie są nasze wrażenia?

Rare Beauty – marka kosmetyczna Seleny Gomez

Gomez zdecydowała się nazwać swoje kosmetyki Rare. Po polsku słowo to oznacza „rzadki”, a zatem oryginalny, niespotykany, wyjątkowy. Taka właśnie idea przyświeca marce artystki.

„@selenagomez uważa, że każdy jest wyjątkowy. Ale dzisiaj zbyt wielu ludzi czuje się uwięzionych przez nierealne oczekiwania, których nie może osiągnąć. @Rarebeauty to akceptacja tego, kim jesteś… i znajdowanie piękna w twoich niedoskonałościach”.

„Nie powinniśmy wyglądać jak wszyscy inni, powinniśmy wyglądać jak my” – dodała artystka i na Instagramie zdradziła kulisy pracy nad produktami:

„Pracuję nad tym specjalnym projektem od dwóch lat i mogę oficjalnie powiedzieć, że tego lata Rare Beauty pojawi się w sklepach @sephora w Ameryce Północnej! Śledź @rarebeauty i zostań częścią naszej pięknej społeczności. Oto drobny przedsmak”

Kiedy pomadki, róże do policzków i rozświetlacze Seleny trafią do Polski? Tego jeszcze niestety nie wiadomo. Kupicie kosmetyki Rare, kiedy będą już dostępne?

Polecane wideo

Meghan Markle ma swoją sobowtórkę. Ludzie nieustannie mylą ją z byłą księżną!
Meghan Markle ma swoją sobowtórkę. Ludzie nieustannie mylą ją z byłą księżną! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie