Jak wygląda brzuch w 5. miesiącu ciąży? Porównanie do brzuszka Anny Lewandowskiej

To niezwykłe, jak różnie mogą wyglądać kobiety, które rodzą w tym samym terminie!
Jak wygląda brzuch w 5. miesiącu ciąży? Porównanie do brzuszka Anny Lewandowskiej
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/domi_rot/ & https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
05.01.2020

Chyba nie ma drugiego tak szczególnego przeżycia dla kobiety, jak zajście w ciążę. Początkowe nudności i osłabienia stopniowo ustępują bezwarunkowej miłości do istotki, która rozwija się pod sercem. Powiększający się brzuszek, bóle kręgosłupa, a w końcu trudy porodu są dla nas niczym, bo liczy się tylko jedno: żeby maluch urodził się zdrowy.

Nie od dziś wiadomo, że każda przyszła mama zupełnie inaczej nie tylko przeżywa ciążę, ale również w niej wygląda. Jednym kobietom brzuszek powiększa się szybciej, a inne niemal do samego rozwiązania wyglądają bardzo szczupło.

Przypomnijmy: Jej brzuch jest prawie płaski, a ona… lada moment urodzi. Jest w 9. miesiącu ciąży!

Z tego względu mamy dla Was dzisiaj nie lada gratkę. Poszperałyśmy nieco na instagramowych profilach, żeby poszukać zdjęć kobiet, które są w 5. miesiącu ciąży – tak jak Ania Lewandowska. To wręcz nieprawdopodobne, jak bardzo wielkość brzuszka się u nich różni. Mimo że wszystkie rodzą za cztery miesiące, niektóre wyglądają tak, jakby były w bardzo zaawansowanej ciąży, a inne… jakby w ogóle w niej nie były.

Zobaczcie te niezwykłe fotografie!

Polecane wideo

Wszyscy myśleli, że to kolejna fit matka. Wtedy pokazała TE zdjęcia
Wszyscy myśleli, że to kolejna fit matka. Wtedy pokazała TE zdjęcia - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.01.2020 21:56
Nie ma czegoś takiego jak standardowy wygląd brzucha w 5, 6 czy 9 miesiącu. Jedna w 5 miesiącu będzie mieć lekko wydęty brzuch, jak po obiedzie, a inna będzie wyglądać jakby miała na dniach rodzić. Ja jestem niewysoka i dość szczupła (przed ciążą 53 kg przy 163 cm), nie mam długiego tułowia i krótkich nóg, raczej w drugą stronę a w 5 miesiącu nie było widać, że jestem w ciąży. Wyglądałam jakbym po prostu przytyła i była najedzona. Typowo ciążowa mała piłka zaczęła mi się robić w 6-tym, a do samego końca miałam wciąż większy obwód w biuście i biodrach niż w brzuchu. (93-91-95, zaraz przed ciążą ok 89-62-92).
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.01.2020 20:52
A tam pitu pitu, miałam ogromny brzuchol w ciąży bo i dziecko duże i po ciąży szybciutko wróciłam do starych ubrań. Ciąża to nie zawody i nie czas na rozmyślania nad swoim wyglądem bo nie od niego zależy jak będziemy wyglądać po
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.01.2020 16:44
wydaje mi się że żeby zwalczyć otyłość to musi być przede wszystkim dieta a następnie suplement który ją wspiera. Mi doskonale pomagają tabletki figurena. Hamują łaknienie i przyśpieszają przemianę materii tak bardzo że chudnę nawet 5kg miesięcznie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie