Przystojniacy z filmu „365 dni”

Wolisz Michele Morrone czy Otara Saralidze?
Przystojniacy z filmu „365 dni”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/iammichelemorroneofficial/ & https://www.instagram.com/otarsaralidze/)
22.12.2019

Na początku grudnia Blanka Lipińska wreszcie ogłosiła mediom, kto zagra w ekranizacji jej erotyku „365 dni”. Wiele nazwisk okazało się sporym zaskoczeniem – nikt nie przypuszczał bowiem, że w filmie o bardzo erotycznym wydźwięku wystąpią tacy aktorzy, jak Tomasz Stockinger, Magda Lamparska czy Natasza Urbańska. Potwierdziło się natomiast, że w głównej roli zobaczymy przystojnego Włocha, Michele Morrone.

Michele ma 29 lat, ciemny zarost i imponujące 190 cm wzrostu. Jego sylwetka również robi wrażenie. Pasuje idealnie do roli włoskiego kochanka i bossa mafii. Jego filmowego brata zagra z kolei Otar Saralidze. Aktor pochodzi z Tbilisi i również ma 29 lat. Niestety, jego fanki mogą być zawiedzione wzrostem aktora. Mierzy on bowiem jedynie 177 cm. Mimo to w Sieci nie brakuje głosów, że przystojny Gruzin ma coś w sobie.

Którego przystojniaka wolisz? Specjalnie dla ciebie porównałyśmy ich zdjęcia!

Polecamy także: Zainteresowanie filmem „365 DNI” jest tak duże, że… za 4 dni rusza przedsprzedaż biletów!

Polecane wideo

„Najpiękniejszy facet na Instagramie” ma nową dziewczynę! Pasują do siebie?
„Najpiękniejszy facet na Instagramie” ma nową dziewczynę! Pasują do siebie? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.12.2019 10:05
Papilocie. Rozumiem ze musicie się z czegoś utrzymywać. Ale promocja tego kiepskiej jakości porno jest już tak nachalna, ze mam dość. Codziennie wpis o tym filmie. To już po pierwsze robi się nudne, a po drugie, żadnej kobiety z klasą i ambicją ten film nie zainteresuje. To jakaś taniocha. Byłabym szczęśliwa gdybym mogła przeczytać tu o ciekawym filmie czy książce, czymś ambitnym, godnym polecenia. Bardzo chętnie czytam książki i oglądam filmy, ale tylko takie, które mają jakieś przesłanie, można z nich wyciągnąć wnioski i przede wszystkim są o czymś ambitnym. Gdybyście zamiast nachalnej promocji jednego niezbyt lotnego filmu wprowadzili taką rubrykę, mielibyście więcej stałych inteligentnych czytelniczek, a takich wam niestety ubywa, bo widza rynsztok w komentarzach i promowanie byle czego. Na tym wam zależy?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie