Podczas zaręczyn książę William złożył Kate wyjątkowo wzruszającą obietnicę. Czym przekonał ją do siebie?

To właśnie dlatego Kate zgodziła się zostać jego żoną.
Podczas zaręczyn książę William złożył Kate wyjątkowo wzruszającą obietnicę. Czym przekonał ją do siebie?
Fot. Forum/The Mega Agency
14.11.2019

Księcia Williama i Kate Middleton połączyła historia jak z bajki. Para poznała się na studiach i na początku była tylko przyjaciółmi. Potem jednak narodziło się między nimi wielkie uczucie. Po różnych wzlotach i upadkach, rozstaniach i powrotach William i Kate postanowili się pobrać, a ich ślub był oglądany przez setki milionów widzów na całym świecie. 

Zobacz również: Media przewidują: Małżeństwo księcia Williama i Kate Middleton zakończy się rozwodem! (Dlaczego?)

Ale zanim William i Kate powiedzieli sobie sakramentalne “tak” musiały odbyć się zaręczyny. Prosząc swoją ukochaną o rękę książę podarował jej słynny pierścionek z szafirem po swojej matce, księżnej Dianie. Oficjalnie o zaręczynach księcia i jego wybranki poinformowano 16 listopada 2010 roku. Teraz jednak dowiedzieliśmy się paru nowych i zaskakujących szczegółów na temat tego, jak oświadczyny przebiegały za kulisami i z dala od kamer. 

Nowe światło na zaręczyny księcia Williama i Kate Middleton rzuca dokument “Kate MiddletonWorking Class to Windsor”. Dowiadujemy się z niego, że podczas oświadczyn książę William zerwał z królewską tradycją i złożył Kate bezprecedensową obietnicę. W związku z tym wybranka księcia wkroczyła do rodziny Windsorów na zupełnie innych zasadach niż jej poprzedniczki. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Kiedy dołączasz do rodziny królewskiej poprzez małżeństwo, stajesz się Windsorem i kropka. Jednak inaczej stało się, kiedy ślub wzięli Kate i William. Kiedy William poprosił Kate o rękę, postawił sprawę bardzo jasno i powiedział, że nie będzie musiała zostawiać za sobą swojej rodziny, gdy już stanie się częścią jego rodziny. Obiecał jej, że na zawsze pozostaną częścią tej rodziny i tak się stało 

- mówi w filmie dokumentalnym Katie Nicholl z magazynu “Vanity Fair”.  

Książę William dotrzymał słowa, a członkowie rodziny Middleton regularnie pojawiają się na różnych królewskich uroczystościach. Byli obecni m.in. podczas świętowania diamentowego jubileuszu królowej Elżbiety II.  

Co więcej, sama królowa zaangażowała się w to, aby Kate Middleton została jak najcieplej przyjęta przez rodzinę królewską i mogła jak najlepiej przygotować się do swojej nowej roli. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Od samego początku Kate Middleton otrzymała ogromne wsparcie od rodziny królewskiej, a była to instrukcja królowej. Było to podyktowane tym, aby nauczyła się tyle, ile tylko możliwe i wiedziała, co robić w każdej sytuacji, jako że nie dorastała w tym świecie. Uczyła się m.in. jak wychodzić z karocy bez eksponowania swojej skromności albo jak odbierać kwiaty od dzieci bez eksponowania swojej skromności. 

Spodziewalibyście się takiej obietnicy ze strony księcia Williama oraz takiego wsparcia ze strony królowej Elżbiety? 

Zobacz również: Właśnie te 5 słów księcia Karola zrujnowało jego małżeństwo z księżną Dianą. Trudno się dziwić rozwodowi pary

Polecane wideo

William i Harry mogą się schować. Oto najgorętszy członek brytyjskiej rodziny królewskiej
William i Harry mogą się schować. Oto najgorętszy członek brytyjskiej rodziny królewskiej - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie