Poruszony Cristiano Ronaldo szuka pewnej kobiety. Lata temu zrobiła dla niego coś wyjątkowego

Piłkarz nigdy nie zapomniał o pomocy, jaką otrzymał w ciężkich chwilach.
Poruszony Cristiano Ronaldo szuka pewnej kobiety. Lata temu zrobiła dla niego coś wyjątkowego
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/cristiano/)
20.09.2019

Cristiano Ronaldo to jeden z najbardziej utalentowanych i utytułowanych piłkarzy w historii futbolu. 34-letni sportowiec rozpoczął karierę w wieku zaledwie 8 lat (!). Jako pierwszy piłkarz w historii aż 5-krotnie zdobył puchar Ligii Mistrzów. Jest też najlepszym strzelcem w historii rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA – w sumie w trakcie tych zawodów strzelił 121 goli. 

Zobacz również: 10 sportowców, którzy lubią pokazywać swoje perfekcyjne CIAŁA! (Mają do tego warunki...)

Ale życie sławnego i bajecznie dziś bogatego Cristiano Ronaldo nie zawsze było usłane różami. Portugalczyk wielokrotnie otwarcie mówił o tym, że dorastał w skrajnej biedzie. Jego rodzice ledwo wiązali koniec z końcem próbując zarobić na chleb, aby wykarmić 4 dzieci. Mały Ronaldo często głodował i był zmuszony błagać o pożywienie obcych ludzi. Żebrał m.in. w miejscowym McDonaldzie, gdzie wielokrotnie mógł liczyć na pomoc ze strony zatrudnionych tam kobiet. Jedną z nich była niejaka Edna, o której Ronaldo wspomniał w jednym z ostatnich wywiadów.  

Byliśmy nieco głodni. Obok stadionu jest McDonald’s, więc zapukaliśmy do drzwi i spytaliśmy, czy mają jakieś burgery. Zawsze była tam Edna i dwie inne dziewczyny 

- wspominał sportowiec w rozmowie z brytyjskim dziennikarzem, Piersem Morganem. Ronaldo wyznał też, że nigdy nie zapomniał o dobroci, którą otrzymał ze strony pracownic McDonalda i próbował je odnaleźć - niestety bezskutecznie. 

Wypytywałem ludzi w Portugalii, okazało się, że ten McDonald’s został zamknięty. Jeśli dzięki temu wywiadowi uda mi się je odnaleźć, będę przeszczęśliwy. Chciałbym zaprosić je do Turynu albo do Lizbony na obiad, bo bardzo chcę jakoś im się odwdzięczyć. 

Niewykluczone, że po opublikowaniu rozmowy w mediach Ronaldo udało się nawiązać kontakt z Edną oraz pozostałymi kobietami. Piers Morgan napisał na Twitterze, że “być może udało się odnaleźć Ednę”. 

Trzymamy kciuki, aby tak się stało! 

Zobacz również: Właśnie tak wyglądają piękne gwiazdy z bliska. To STRASZNY widok!

Polecane wideo

Finałowa 15-tka „Top Model”. Który uczestnik ma największą szansę na wygraną?
Finałowa 15-tka „Top Model”. Który uczestnik ma największą szansę na wygraną? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
ananana (Ocena: 5) 20.09.2019 15:01
super
odpowiedz

Polecane dla Ciebie