Mark Ronson wyznał prawdę na temat swojej orientacji seksualnej. Zszokował wielu fanów

Nikt nie spodziewał się tego coming outu.
Mark Ronson wyznał prawdę na temat swojej orientacji seksualnej. Zszokował wielu fanów
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/iammarkronson/)
20.09.2019

Mark Ronson jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych producentów muzycznych na świecie. Muzyk i multiinstrumentalista ma na koncie współpracę z takimi gwiazdami, jak Miley Cyrus, Lykke Li, Bruno Mars czy Amy Winehouse, która była jego serdeczną przyjaciółką. Wszystko, czego dotknie się producent, zamienia się w złoto. W 2019 roku Ronson oraz Lady Gaga otrzymali nawet Oscara za najlepszą oryginalną piosenkę filmową zatytułowaną “Shallow”. 

Zobacz również: Maryla Rodowicz i Dawid Kwiatkowski zaśpiewali „Shallow" w PnŚ. Internauci: „Kyrie eleison!"

Niestety sukces w życiu zawodowym nie idzie u Ronsona w parze z powodzeniem w życiu miłosnym. 44-letni producent ma na koncie serię nieudanych związków. Rok temu rozwiódł się z francuską modelką Josephine de La Baume po 7 latach małżeństwa, a “owocem” tego rozstania stał się jego nowy album, “Late Night Feelings”, który jest praktycznie w całości wypełniony utworami, które Ronson określa mianem “sad bangers, czyli melancholijnych piosenek, które jednocześnie porywają do tańca, a najczęściej podejmują temat nieszczęśliwej miłości.  

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mark Ronson (@iammarkronson) on

Ostatnio Mark Ronson, który z reguły nie opowiada o swoim życiu prywatnym, zdradził prawdę na temat swojej orientacji seksualnej. Muzyk podzielił się tym wyznaniem w programie “Good Morning Britain”. Mark Ronson dokonał coming outu, w którym stwierdził, że jest sapioseksualny. Wyznanie padło w kontekście dyskusji o tym, że francuska minister Marlene Schiappa miesiąc wcześniej powiedziała, że jest sapioseksualna.  

Nie wiedziałem, że istnieje na to kreślenie. Dyskutowaliśmy na ten temat w garderobie z paroma producentami. Poczułem, że tak, identyfikuję się jako osoba sapioseksualna 

- powiedział Mark Ronson. 

Czym jest sapioseksualizm? To pociąg do osób o wysokim ilorazie inteligencji. Inne cechy, takie jak wygląd, nie są w tym przypadku bardzo istotne. Dla sapioseksualistów liczy się przede wszystkim jakość rozmowy i bystrość partnera. To dla nich o wiele ważniejsze, niż podkreślanie atutów urody oraz eksponowanie cech uznawanych powszechnie za seksowne. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mark Ronson (@iammarkronson) on

Zgodnie z tym wyznaniem można założyć, że następna partnerka Marka Ronsona będzie oczytaną intelektualistką. Trzymamy kciuki, aby udało mu się ją znaleźć! 

Zobacz również: Czy kobiety lubią intelektualistów?

Polecane wideo

Wygląda jak bliźniak Chrisa Hemswortha, kocha crossfit i... jest księdzem. Zobacz, co ukrywa pod sutanną
Wygląda jak bliźniak Chrisa Hemswortha, kocha crossfit i... jest księdzem. Zobacz, co ukrywa pod sutanną - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.09.2019 22:44
Czyli ru.cha każdego mądrzejszego od siebie?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 20.09.2019 22:42
Sapioseksualizm ? Jprd....i co jeszcze ? Może chujoseksualizm lub głupioseksualizm ?! Kto wymyśla takie kretynizmy ?...Brak słów.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.09.2019 20:15
Kurcze, tyle tych orientacji, że już sama nie wiem jakiej ja jestem. Do teraz myślałam, że jestem heteroseksualna, ale skoro nie podoba mi się każdy facet tylko niektórzy o konkretnych cechach to chyba jednak jestem jakiejś innej orientacji, której nazwy nie znam 😂
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie