Dlaczego Victoria Beckham nigdy nie uśmiecha się na zdjęciach? Zdradziła powód

Media spekulują o tym od lat.
Dlaczego Victoria Beckham nigdy nie uśmiecha się na zdjęciach? Zdradziła powód
fot. Instagram (https://www.instagram.com/victoriabeckham/)
19.09.2019

Victoria Beckham, która dla wielu jest ikoną stylu słynie ze swojej pokerowej twarzy. Jak przyjrzymy się zdjęciom gwiazdy, rzadko kiedy możemy zobaczyć na jej twarzy uśmiech, a jeśli już to bardzo delikatny. Wokalistka Spice Girls nie dawno wypuściła swoją najnowszą kolekcję ubrań na sezon jesień/zima 2019/2020, a w rozmowie z magazynem Glamour UK zdradziła, dlaczego nigdy nie uśmiecha się na zdjęciach.

Zobacz też: 6 zasad stylu, których nauczyła nas Victoria Beckham

Pokerowa twarz Victorii Beckham

"Chcę być szczera, w przeszłości prawdopodobnie ukrywałam się za swoją zbroją. Nie uśmiechałam się na zdjęciach, ale teraz staram się to robić" - wyznaje gwiazda. 

Od lat media bacznie obserwują Victorię na czerwonym dywanie i zadają sobie to samo pytanie. Spekulacji powstało wiele, do niektórych z nich również osobiście się odniosła. Zapytana kilka lat temu przez dziennikarzy o to, dlaczego nigdy nie uśmiecha się na zdjęciach, odpowiedziała: "Śmieję się w środku. Na zdjęciach nie uśmiecham się, ale to z poczucia obowiązku. Jestem poważną osobą w świecie mody i staram się wyglądać poważnie." Gwiazda wiele razy podkreślała, że szczerzenie się do fotoreporterów uważa za sztuczne i po prostu nie chce udawać kogoś kim nie jest.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Victoria Beckham, oprócz tego, że jest cenioną projektantką i ikoną w świecie mody, dosłownie kilka dni temu zaprezentowała również swoją kosmetyczną markę pod szyldem Victoria Beckham Beauty. Znalazły się w niej kosmetyki do pielęgnacji, ale również produkty do makijażu. Jak twierdzi Victoria, do zdjęć reklamowych marki nie użyto Photoshopa, gdyż głęboko wierzy w to, że ludzie chcą zobaczyć tylko i wyłącznie prawdę. Być może nieuśmiechanie się do zdjęć jest również jej sposobem na gładką cerę bez zmarszczek? Może kiedyś się tego dowiemy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zobacz też: Czy to idealna kopia Victorii Beckham? Rosjanka twierdzi, że wygląda zupełnie jak ona!

Polecane wideo

Gwiazdy, które zdecydowały się na ostre cięcie
Gwiazdy, które zdecydowały się na ostre cięcie - zdjęcie 1

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie