Rodzina i przyjaciele na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka (ZDJĘCIA)

Na mszy żałobnej producenta we wzruszających słowach pożegnał m.in. Edward Miszczak.
Rodzina i przyjaciele na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka (ZDJĘCIA)
Fot. AKPA
30.08.2019

Wczoraj o godzinie 19:00 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą odbyła się msza żałobna za Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy został pożegnany przez rodzinę i przyjaciół – wielu z nich w ciepłych słowach wspominało milionera. Podczas uroczystości głos zabrał m.in. Edward Miszczak:

„Wspólna jest tylko rozpacz. W taki dzień jak dziś nie modlimy się o coś, modlimy się mimo wszystko. Powinniśmy kłócić się o obsadę, spierać o budżet. Nie wiedzieliśmy, że scenariusz dla Piotrusia jeszcze się pisał, najważniejsze powinno się jeszcze wydarzyć. Znam ludzi odważnych, prawdomównych, ale tylko jednego, który nie bał się prawdy. Wszyscy znaliśmy go jako Piotra Piotrusia. Umiał rozpoznać zdolnych jak nikt inny i umiał ich szanować. Nie był jakimś młodym przyjacielem, był kimś bliskim. (...) Jesteśmy tu wszyscy. Piotrusia kochaliśmy”.

Wczorajszy wieczór był bez wątpienia bardzo trudny dla Agnieszki Woźniak-Starak, wdowy po zmarłym. Wszyscy obserwowali, w jakim stanie jest prezenterka, zwłaszcza po tym, jak dzień wcześniej zamieściła wzruszający nekrolog: Agnieszka Woźniak-Starak żegna męża. „Kochanie, daj mi siłę, żebym to przetrwała”

Na mszy pojawili się także m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan z Mężem, Anna Lewandowska, Joanna Przetakiewicz, Piotr Kraśko, Łukasz Jemioł, czy Alicja Bachleda-Curuś.

Fot. AKPA

Polecane wideo

Od 4 lat żyją wyłącznie na owocach. Poznajcie parę frutarian, Alego i Daniellę
Od 4 lat żyją wyłącznie na owocach. Poznajcie parę frutarian, Alego i Daniellę - zdjęcie 1

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.09.2019 12:03
Niestosowna jest taka krytyka ,taka ocena i dobijanie ludzi w obliczu tragedii. Wszyscy ubrani są z klasą,elegancją i dostojnością. Wielkie wyrazy współczucia dla wszystkich , którzy go kochali , którym był bliski. Płaczę nad losemTego Człowieka ,którego świat jest mi całkiem obcy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.09.2019 12:39
Wyrazy wspolczucia dla Zony, Rodziny i Bliskich. Niech Bog, w ktorego Pan Piotr wierzyl DA MU NIEBO... Janusz Wickowski.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.09.2019 23:17
widzieliscie EWA CHODAKOWSKA W KLAPKACH ??? i Wdowa w takiej miniówie . swiat sie koczny
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.08.2019 13:33
Nawet na pogrzeb wszyscy wystrojem jak na wesele
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.08.2019 16:44
Agnieszka ubrana niestosownie i bez klasy.
zobacz odpowiedzi (7)

Polecane dla Ciebie