William i Harry mogą się schować. Oto najgorętszy członek brytyjskiej rodziny królewskiej

Alexander Ogilvy unika blasku fleszy. A szkoda!
William i Harry mogą się schować. Oto najgorętszy członek brytyjskiej rodziny królewskiej
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/florarteviste/)
12.07.2019

Romans z arystokratą to marzenie niejednej kobiety. Przykłady takich “zwykłych śmiertelniczek” jak Kate Middleton i Meghan Markle udowadniają, że małżeństwo z prawdziwym księciem jest możliwe nie tylko w bajkach. Miliony kobiet na całym świecie z zapartym tchem śledziło relację z królewskiego ślubu Williama i Kate, a potem Harry’ego i Meghanzazdroszcząc wybrankom brytyjskich książąt wygranej na loterii. 

Zobacz również: 10 członków rodziny królewskiej, których warto śledzić na Instagramie

Wprawdzie William i Harry są już zajęci, ale to nie jedyni arystokraci, na których warto zwrócić uwagę. Ostatnio media rozpisują się na temat niespełna 23-letniego Alexandra Ogilvy, wnuka księżniczki Aleksandry, czyli kuzynki królowej Elżbiety II. Jego rodzice to James i Julia Ogilvy. Alex ma też starszą o 2 lata siostrę, Florę. 22-latek urodził się w Szkocji i dzieli swój czas między pobytem w tym kraju, a studiami w Stanach Zjednoczonych na Brown University. Obecnie Alexander jest 54. w kolejce do brytyjskiego tronu.  Młody arystokrata unika blasku fleszy i rzadko jest widywany podczas oficjalnych uroczystości z udziałem królowej i innych członków rodziny królewskiej. Wyjątek stanowi coroczna parada militarna w dniu urodzin Elżbiety II - wówczas odległy kuzyn monarchini pojawia się na słynnym balkonie pałacu Buckingham. 

W ostatnim czasie o Alexandrze robi się coraz głośniej - media już okrzyknęły go “najprzystojniejszym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej”. Zdaniem wielu blondwłosy Alex bije na głowę najsłynniejszych krewniaków królowej Elżbiety, czyli księcia Williama i księcia Harry’ego. Niestety nie wiadomo, czy serce młodego arystokraty jest zajęte czy też nie. Jakiś czas temu spotykał się z przedstawicielką amerykańskiej elity, Michaelą Kennedy-Cuomo, czyli wnuczką Roberta Kennedy’ego (brata samego prezydenta Johna F. Kennedy’ego), ale ostatecznie ich związek się rozpadł.  

Zobacz, jak prezentuje się Alexander Ogilvy. Czy jego tytuł najprzystojniejszego członka rodziny królewskiej jest zasłużony? 

Polecane wideo

Najprzystojniejszy nauczyciel angielskiego na świecie (Jego wygląd wywołał aferę w Sieci!)
Najprzystojniejszy nauczyciel angielskiego na świecie (Jego wygląd wywołał aferę w Sieci!) - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie