6 zdjęć Anny Lewandowskiej, na których widać, jaką NAPRAWDĘ ma figurę

Trenerka zamieszcza ostatnio sporo fotografii w bikini.
6 zdjęć Anny Lewandowskiej, na których widać, jaką NAPRAWDĘ ma figurę
Fot. AKPA
19.06.2019

Kilka tygodni temu pisałyśmy artykuł o opracowanej przez Annę Lewandowską diecie, która okazała się hitem. W sumie aplikacja Diet & Training by Ann ma ponad 500 tys. użytkowników. I choć autorka bloga Healthy Plan By Ann regularnie publikuje osiągnięcia ludzi, którym udało się schudnąć z jej pomocą, to nie da się ukryć, że sama jest najlepszą ambasadorką swojego produktu.

Ciekawi cię, jakie efekty daje dieta Anny Lewandowskiej? Tutaj znajdziesz wszystkie szczegóły:

Dieta Anny Lewandowskiej – ile na niej schudniesz?

Chyba wszyscy fani gwiazdy zauważyli, że ostatnio wygląda lepiej niż kiedykolwiek i jest w swojej życiowej formie. Mocny, umięśniony brzuch, wyrzeźbione nogi, wypracowane pośladki. Takiej sylwetki naprawdę można jej pozazdrościć. Lewandowska przez kilka ostatnich dni pokazywała się zresztą swoim followersom w bikini, dzięki czemu wszyscy mogli zobaczyć, jaką naprawdę ma figurę. Idealną.

Wiadomo jednak, że Instagram często przekłamuje pewne rzeczy, dlatego porównałyśmy zdjęcia Ani z oficjalnych wyjść z tymi z social mediów. Wniosek jest jeden: żona Roberta Lewandowskiego ma doskonałe proporcje!

Wy też podziwiacie taką formę?

Polecamy także: Ile zarabia Anna Lewandowska?

Fot. AKPA

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We wait for our holidays together all year long. ️ The moment when we have time only for ourselves, we dont have to do anything, and the rhythm of the day is determined by ourselves It's our time, time for family ‍‍and loved ones, time for being spontaneous , having pleasant conversations and joy. ️ I often regret that we can not catch such balance more often. But I am grateful for "here and now" __________________ Na wspólny wypoczynek czekamy cały rok Moment kiedy mamy czas tylko dla siebie, nic nas nie goni i sami wyznaczamy rytm dnia ️ To nasz czas, czas dla rodziny ‍‍ i najbliższych, czas na spontaniczne wygłupy, miłe rozmowy i radość ️ Bardzo żałuję, że nie możemy częściej złapać takiej równowagi. Ale, jak już wspominałam, jestem wdzięczna za „tu i teraz” ️ Dużo radości sprawia mi patrzenie na otaczające widoki, uwiecznianie tego na zdjęciach W głowie tworzą się nowe pomysły, szykują wyjazdy, ciekawe spotkania, wyzwania.. Planuję powiększenie gamy produktów związanych z moimi markami oraz coś totalnie nowego. Domyślacie się co będzie następne? ️ Jestem taka szczęśliwa! Ale póki co ładuję jeszcze baterie. I czuję pełne wsparcie mojej rodziny. Lewciu️ @_rl9 ️ A Wam Kochani baaardzo dziękuję za tak fajną aktywność w akcji #jesteswyjatkowa Mam takie przeczucie, że dzięki temu wielu osobom wzrośnie poczucie pewności siebie. Bo o to w tym wszystkim chodzi️ Dobrego dnia wszystkim! ______________ #annalewandowska #powercouple #RAL #happylife #family #friends #lovemylife

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Gwiazdy, które zdecydowały się na ostre cięcie
Gwiazdy, które zdecydowały się na ostre cięcie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (29)

Ocena: 4.66 / 5
Aga (Ocena: 5) 20.06.2019 21:02
Hmm, widać że Pani Ania lubi te czarne buty...
odpowiedz
Gosc (Ocena: 5) 20.06.2019 10:06
Figurę to ma chodakowskie ale nie ona po retuszach
odpowiedz
Inga (Ocena: 3) 20.06.2019 08:44
Anna ma przede wszystkim brzydkie nogi i dużą d..ę. Tak się zastanawiam czy czegoś w ten tyłek nie włożyła.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.06.2019 21:32
Dla mnie jest po prostu szczupła, dziewczyny, które są trenerami fitness wyglądają nieco inaczej.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 19.06.2019 12:52
Nie ma proporcji odealnych: krótkie i masywne nogi, duże stopy, mały i oklapły biust niczym placki, brak talii
zobacz odpowiedzi (11)

Polecane dla Ciebie