Książę Harry świętował pierwszy Dzień Ojca i pokazał urocze zdjęcie z Archim

To pierwsze takie ujęcie z bliska!
Książę Harry świętował pierwszy Dzień Ojca i pokazał urocze zdjęcie z Archim
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/sussexroyal/)
17.06.2019

Wczoraj Książę Harry obchodził swój pierwszy Dzień Ojca i z tej okazji książęca para na swoim Instagramie opublikowała urocze zdjęcie małego potomka. To pierwsza fotografia z bliska pokazująca twarz Archiego, który chwyta za palec księcia Harry'ego. Zdjęcie w jeden dzień zebrało ponad 2 miliony polubień! 

Zobacz też: Co dalej z małżeństwem Harry'ego i Meghan? Ich mowa ciała zdradza wszystko

Urocze zdjęcie Archiego

Najnowsze zdjęcie po raz pierwszy pokazuje Archiego z tak bliskiej odległości. Cały świat mógł podziwiać potomka książęcej pary zaledwie kilka dni po urodzeniu, jednak maleństwo zakryte było kocem oraz czapeczką, przez co twarz była niewidoczna. Internautów zachwyciło nowe zdjęcie royal baby na którym widać malutki nosek i oczka spoglądające na rękę ojca. Internauci pisali:

"Co za uroczy obrazek! Uwielbiam to. Dziękujemy za podzielenie się swoją Królewską Wysokością. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia ojca"

"Jestem szczęśliwa, że Harry jest już ojcem, a nie tylko zabawnym wujkiem".

Niektórzy nawet porównali Archiego do księcia Harry'ego pisząc: "Wow wygląda zupełnie jak Harry w dniu chrztu". A Wy widzicie to podobieństwo?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kolor włosów Archiego

Tymczasem wszyscy zastanawiają się nad kolorem włosów Archiego, twierdząc, że królewska para ukrywa je używając filtrów na zdjęcia. Jak czytamy na kozaczek.pl niektórzy Internauci twierdzą, że chłopiec ma rude włosy – porównują włosy na rękach księcia Harry’ego i na główce chłopca.

Chrzest Święty Archiego

Już za miesiąc odbędzie się chrzest Archiego w tej samej kaplicy, w której książę Harry i Meghan Markle powiedzieli sobie sakramentalne "TAK". Potomek pary ubrany zostanie w koronkową replikę szaty z chrztu księcia Harrego. W 1984 roku w kaplicy św. Jerzego również odbył się chrzest 3-miesięcznego Harry'ego.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zobacz też: Członkowie rodziny królewskiej robią coś bardzo dziwnego, gdy ktoś nadużyje ich gościnności

Ledwo potrafią raczkować, a już konkurują o tytuł miss. I to w pełnym makijażu
Ledwo potrafią raczkować, a już konkurują o tytuł miss. I to w pełnym makijażu - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie