W 2001 roku Ashton Kutcher został wystawiony przed randką. Okazało się, że jego dziewczyna już nie żyła

Po latach aktor zeznaje w makabrycznej sprawie „Hollywoodzkiego Rozpruwacza”.
W 2001 roku Ashton Kutcher został wystawiony przed randką. Okazało się, że jego dziewczyna już nie żyła
Fot. FORUM/Frederick M. Brown/Pool via REUTERS
31.05.2019

Ashton Kutcher od 2015 roku jest mężem Mili Kunis. Para wychowuje dwójkę dzieci - córeczkę Wyatt Isabell oraz synka Dimitri Portwooda. Co ciekawe, Ashton i Mila zeszli się dopiero 12 lat po tym, jak poznali się na planie serialu “Różowe lata siedemdziesiąte”, gdzie grali parę. Wówczas Kunis była w związku z Macaulayem Culkinem, a w 2005 roku Kutcher ożenił się ze starszą o 16 lat Demi Moore. Para oficjalnie rozwiodła się w 2013 roku. 

Zobacz również: Kit Harington trafił na odwyk! Nie wytrzymał presji „Gry o tron”

W przeszłości Kutcher był w licznych, ale krótkotrwałych związkach. Spotykał się m.in. z aktorką January Jones oraz Brittany Murphy. Ta ostatnia zmarła w 2009 roku w niewyjaśnionych okolicznościach. Ale to nie jedyna była partnerka Kutchera, która odeszła z tego świata zdecydowanie za wcześnie. W 2001 roku ofiarą brutalnego morderstwa padła Ashley Ellerin, z którą wówczas spotykał się aktor. Dziś Kutcher zeznaje w sprawie rzekomego mordercy swojej byłej partnerki, Michaela Gargiulo. 

Aktor stawił się w sądzie w Los Angeles w charakterze świadka. Opowiedział o tym, jak wieczorem 21 lutego 2001 roku pojawił się pod domem Ashley Ellerin, by zabrać ją na randkę. Kutcher przybył na spotkanie spóźniony o parę godzin. Zeznał, że zadzwonił do dziewczyny ok. 19:30 i poinformował ją o opóźnieniu. Ellerin oddzwoniła do niego godzinę później i powiedziała, że właśnie wyszła spod prysznica i suszy włosy. Następnie Kutcher wrócił do domu, by wyprowadzić psy, po czym zadzwonił do Ellerin i oznajmił, że jest już w drodze. “Ale nie odebrała” - zeznał w sądzie aktor. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TODAY (@todayshow) on

Kutcher pojawił się pod domem Ashley ok. godziny 22:30. Zobaczył jej samochód zaparkowany przed wejściem. Zeznał też, że w środku paliły się światła. 

Zapukałem do drzwi. Bez odpowiedzi. Zapukałem ponownie, bez odpowiedzi. Zajrzałem przez szybkę w drzwiach wejściowych, ale nic nie zobaczyłem. Chwyciłem za klamkę, ale drzwi były zamknięte.  

Następnie aktor zajrzał do wnętrza domu przez okno. Wydało mu się dziwne, że światła są zapalone, co świadczyłoby o obecności Ellerin, ale ta mimo wszystko nie otworzyła mu drzwi 

W środku panował bałagan, ale nie zaniepokoiło mnie to, bo wiedziałem, że Ashley niedawno się tam wprowadziła. Potem zobaczyłem coś, co uznałem za czerwone wino rozlane na dywanie. Nie zaniepokoiło mnie to, ponieważ niedawno byłem w tym mieszkaniu na parapetówce, która wyglądała trochę jak impreza studencka. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DevouringDamsel (@devouringdamsel) on

W końcu Kutcher odjechał spod domu Ellerin. W sądzie zeznał, że założył, iż dziewczyna wyszła na miasto ze znajomymi, ponieważ nie zamierzała dłużej czekać na spóźnionego Kutchera. “Pomyślałem, że nawaliłem. Zjawiłem się zbyt późno” - wspominał aktor. Dopiero następnego dnia Kutcher dowiedział się, dlaczego Ashley nie otwierała mu drzwi – gdy aktor zjawił się pod jej domem, dziewczyna najprawdopodobniej już nie żyła. Rankiem następnego dnia jej okaleczone ciało znalazła współlokatorka. Gdy Kutcher dowiedział się o morderstwie Ellerin, sam zgłosił się na policję i powiedział, że fatalnej nocy był pod jej domem.  

Byłem pod jej drzwiami, zostawiłem na nich swoje odciski palców. Byłem przerażony. 

“Plama z czerwonego wina”, którą Ashton dostrzegł na dywanie, w rzeczywistości okazała się być plamą krwi z ciała Ashley. Kobiecie zadano aż 47 ciosów nożem. Napastnik ranił ją w szyję, klatkę piersiową, brzuch i plecy. Niektóre z cięć były głębokie nawet na15 cm. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GOING WEST (@goingwestpodcast) on

O brutalne morderstwo Ashley Ellerin został oskarżony 43-letni dziś Michael Gargiulo, którego media nazwały “Hollywoodzkim Rozpruwaczem”. Prokurator Daniel Akemon nazwał go “zabójcą z sąsiedztwa”, a jego zbrodnie określił jako “metodyczne i systematyczne mordowanie kobiet”. Gargiulo jest oskarżony także o zabójstwo innej młodej kobiety oraz próbę zabójstwa kolejnej. Nie przyznał się do żadnego z zarzucanych mu czynów. 

Zobacz również: Zamówiła Ubera i wsiadła do samochodu. Wtedy po raz ostatni widziano ją żywą

Nie wierz w to, co pokazują na Instagramie. Ujawniono, jak wyglądają naprawdę
Nie wierz w to, co pokazują na Instagramie. Ujawniono, jak wyglądają naprawdę - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.05.2019 19:41
Ja ba jego miejscu bym się obwinaiała, bo może gdyby się nie spóźnił nie doszłoby do tej tragedii.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.05.2019 13:46
straszne...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie