Jessica Alba pokazała, jak mieszka!

Wystrój wnętrz robi wrażenie.
Jessica Alba pokazała, jak mieszka!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/jessicaalba/)
29.05.2019

Fani, którzy na co dzień oglądają swoich idoli w magazynach czy telewizji, chcą wiedzieć na ich temat wszystko: co jedzą, gdzie się ubierają i oczywiście jak mieszkają. Pewnie dlatego nagrania, na których gwiazdy pokazują swoje domy, biją w Sieci rekordy popularności. Efekt bywa różny, o czym przekonała się m.in. jedna z sióstr Kardashian:

Fani wyśmiewają dom Kim: „Złodziej nie miałby co ukraść”

Ostatnio na uchylenie rąbka tajemnicy i zaprezentowanie swojej posiadłości zdecydowała się Jessica Alba. Piękna aktorka zaprosiła do swojego domu redakcję magazynu Architectural Digest. Podczas nagrania okazało się, że gwiazda mieszka w luksusowych wnętrzach dopiero od 7 miesięcy. Wcześniej dom był w remoncie, a Alba i jej mąż zatrudnili najlepszych projektantów, by urządzili wszystkie pomieszczenia gustownie i z klasą.

Jak zatem na co dzień mieszka gwiazda i jej rodzina? Wnętrza są przestronne i miesza się w nich styl nowoczesny z tradycyjnym. Sporo w nim elementów nawiązujących do designu francuskiego, ale nie tylko - aktorka przyznała bowiem z rozbrajającą szczerością, że wiele inspiracji zaczerpnęła… z Pinteresta.

Jednym z najciekawszych pomysłów, które warto skopiować z domu Jessiki Alby jest na pewno ściana zapełniona zdjęciami przodków jej oraz męża.

To dla nas bardzo ważne. Chcemy, żeby nasze dzieci znały swoje korzenie

– wyznała na nagraniu.

My jesteśmy zachwycone gustem pięknej aktorki, a jej posiadłość naprawdę zrobiła na nas pozytywne wrażenie!

Zobacz także: Internauci bezlitośnie komentują dom Kylie Jenner: „Tandeta, okropny!”

Twierdzi, że jest lepsza od chudych dziewczyn. „To o mnie marzą faceci!”
Twierdzi, że jest lepsza od chudych dziewczyn. „To o mnie marzą faceci!” - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie